„Dolce & Gabbana“ Venecijoje pristatė naujausią aukštosios mados kolekcija

Unikaliame, ant vandens pastatytame Italijos mieste Venecijoje mados namai „Dolce & Gabbana“ pristatė naujausią savo aukštosios mados kolekciją. Tai buvo tikrai įspūdingas ir išskirtinis renginys. Dizaineriai Domenico Dolce ir Stefano Gabbana kolekciją pavadinimu „Alta Moda“ pristatė Šv. Morkaus aikštėje. Čia, beje, tokio pobūdžio renginys vyko pirmą kartą.

Kolekcijos pristatymo stebėti atvyko visas būrys garsenybių, kurios neslėpė tikėjusiosios įspūdingo reginio, apie kurio detales nebuvo nieko užsimenama. Turbūt ne veltui, juk „Dolce & Gabbana“ anksčiau yra sakę, kad nori ir planuoja pristatyti jaunatviškesnę aukštosios mados kolekciją. Dizaineriai yra prasitarę, kad dauguma mano, jog aukštoji mada skirta vyresniems žmonės, nors taip tikrai nėra. Panašu, kad šį pažadą mados namai išpildė ant podiumo pakviesdami kelias garsenybių dukras: Chance, Jessie James ir D’Lila Star (Sean Combs dukterys), Deva (Monica Bellucci dukra), Emmeline (Christian Bale duktė) ir Leni (Heidi Klum dukra).


Helene Klum
Helene Klum
Vida Press


Madų šou svečiai neslėpė pasijutę it grandioziniame renginyje, ne tik madų šou. Ir iš tiesų: auksine suknele pasipuošusi atlikėja Jennifer Hudson atliko ariją „Nessum Dorma“ iš operos „Turandot“, modeliai prie Dodžų rūmų buvo plukdomi gondolomis.


Modeliai prie Dodžų rūmų buvo plukdomi gondolomis.
Modeliai prie Dodžų rūmų buvo plukdomi gondolomis.
Vida Press / Best Image / BACKGRID USA


Pati „Dolce & Gabbana“ aukštosios mados kolekcija - spalvinga, ryški ir tviskanti prabanga. Dalis suknelių buvo gausiai siuvinėtos Murano stiklo karoliukais, dekoruotos pūstais elementais, aukso pynėmis ir kitais akį traukiančiais elementais.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis