Šios dienos stilingiausieji (Demi Lovato, Elton John ir kt.)

Demi Lovato atvyko vakarienės Malibu


Demetria Devonne „Demi“ Lovato (28 m.) – amerikiečių dainininkė, dainų autorė, muzikantė ir aktorė. Debiutavo kaip vaikų aktorė seriale „Barney & Friends“. Pasaulyje išgarsėjo, kai jai buvo paskirtas pagrindinis vaidmuo „Disney“ televizijos filme „Camp Rock“. 2008 m. išleido savo debiutinį studijinį albumą „Don’t Forget“.


Demi Lovato
Demi Lovato
Vida Press / BACKGRID USA


Jennifer Lopez Jennifer Klein renginyje


Jennifer Lynn Lopez (51 m.) – JAV aktorė ir dainininkė, šokėja ir prodiuserė. Jos tėvai Guadalupe Rodríguez ir Davido Lopez kilę iš Puerto Riko.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


Elton John Kanuose


Seras Elton John (74 m.) – Jungtinės Karalystės populiariosios muzikos atlikėjas, pianistas ir kompozitorius. Nuo pat 1967-ųjų kuria muziką su savo dainų tekstų autoriumi Bernie Taupin. Bendrai jiedu parašė daugiau kaip 30 albumų. 


Elton John
Elton John
Vida Press / Cobra Team / BACKGRID


Alessandra Ambrosio su dukra Abbott Kinney Venecijoje


Alessandra Corine Ambrósio (39 m.) yra Brazilijos ir Amerikos modelis, aktorė, mados dizainerė, verslininkė ir televizijos žvaigždė. Ji yra žinoma dėl savo darbo su „Victoria's Secret“ , buvo išrinkta pirmuoju bendrovės PINK linijos modeliu. A. Ambrosio buvo „Victoria's Secret“ angelas 2004–2017 m.


Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Vida Press


Abbott Kinney
Abbott Kinney
Vida Press


Mollie King Londone


Mollie Elizabeth King (33 m.) yra anglų dainininkė ir dainų autorė, televizijos ir radijo laidų vedėja bei modelis. Ji yra merginų grupės „The Saturdaydays“ narė.


Mollie King
Mollie King
BACKGRID UK/ Vida Press


Myleene Klass pakeliui į darbą „Smooth radio“


Myleene Angela Klass (42 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus.


Myleene Klass
Myleene Klass
BACKGRID UK/ Vida Press


Sienna Miller Niujorke


Sienna Rose Diana Miller (39 m.) yra britų ir amerikiečių aktorė. Gimusi Niujorke ir užaugusi Londone, ji pradėjo savo modelio karjerą pasirodydama Italijos „Vogue“ puslapiuose ir pozuodama 2003 m. „Pirelli“ kalendoriuje. Jos vaidybinis proveržis įvyko 2004 m. filmuose „Layer Cake“ ir „Alfie“.


Sienna Miller
Sienna Miller
Vida Press


„Tik Tok“ žvaigždė The Bunny Barbie Los Andžele


The Bunny Barbie
The Bunny Barbie
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis