Šios dienos stilingiausieji (Rihanna, Dolph Lundgren ir kt.)

Rihanna Niujorke


Rihanna (33 m.) – JAV dainininkė, dainų autorė. Yra laimėjusi 9 „Grammy“ apdovanojimus. Rihanna gimė ir augo Barbadose. 2017 m. išleido savo vardinę makiažo priemonių liniją „Fenty Beauty“. 2019 m. žurnalas „Forbes“ pripažino Rihanną kaip daugiausiai uždirbančią moterį dainininkę pasaulyje, įvertinęs jos turtą 600 mln. JAV dolerių


Rihanna
Rihanna
Vida Press


Dolph Lundgren su sužadėtine Emma Krokdal vakarieniavo Vakarų Holivude


Dolph Lundgren (63 m.) – Švedijos aktorius ir karatė meistras. Tapo žinomas, kai 1985 m. filme „Rocky IV“ suvaidino arogantiškąjį Rusijos boksininką Ivan Drago. Aukštaūgis Dolph Lundgren 1980 ir 1981 m. tapo Europos karate kyokushin čempionu. Dalyvavo pasaulio čempionate, kur pralaimėjo tik čempionui japonui Nakamurai.


Dolph Lundgren ir Emma Krokdal
Dolph Lundgren ir Emma Krokdal
Vida Press / BACKGRID USA


Emma Krokdal
Emma Krokdal
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Alessandra Ambrosio Brentvude


Alessandra Corine Ambrósio (39 m.) yra Brazilijos ir Amerikos modelis, aktorė, mados dizainerė, verslininkė ir televizijos žvaigždė. Ji yra žinoma dėl savo darbo su „Victoria's Secret“ , buvo išrinkta pirmuoju bendrovės PINK linijos modeliu. A. Ambrosio buvo „Victoria's Secret“ angelas 2004–2017 m.


Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Vida Press / BACKGRID USA


Georgia ​Steel Mančesteryje


„Georgia Steel“ yra anglų televizijos asmenybė. 2018 m. ji pasirodė ketvirtajame „ITV2“ realybės šou „Meilės sala“ sezone. Nuo to laiko ji pasirodė įvairiuose realybės televizijos šou, įskaitant „Celebs on the Ranch“, „Celebs Go Dating“, „Celebrity Coach Trip“ ir „Ex on the Beach: Love of Peak“.


Georgia ​Steel
Georgia ​Steel
Vida Press


Aktorė Millie Gibson Mančesteryje


Millie Gibson
Millie Gibson
Vida Press


Molly Sm​ith ir Callum Jones Mančesteryje


Callum Jones
Callum Jones
Vida Press


Chloe Ross vakarieniavo Londone


Chloe Ross
Chloe Ross
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis