Šios dienos stilingiausieji (Alessandra Ambrosio, Jennifer Hudson ir kt.)

Jennifer Hudson išeina iš laidos filmavimo Niujorke


Jennifer Kate Hudson (39 m.), taip pat žinoma slapyvardžiu J.Hud, yra amerikiečių dainininkė ir aktorė. Per visą savo karjerą Hudson buvo apdovanota įvairiais apdovanojimais tiek už muziką, tiek už vaidybą, įskaitant Akademijos apdovanojimą, „Auksinio gaublio“ apdovanojimą ir du „Grammy“ apdovanojimus.


Jennifer Hudson
Jennifer Hudson
Vida Press


Alessandra Ambrosio Los Andžele


Alessandra Corine Ambrósio (39 m.) yra Brazilijos ir Amerikos modelis, aktorė, mados dizainerė, verslininkė ir televizijos žvaigždė. Ji yra žinoma dėl savo darbo su „Victoria's Secret“ , buvo išrinkta pirmuoju bendrovės PINK linijos modeliu. A. Ambrosio buvo „Victoria's Secret“ angelas 2004–2017 m.


Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Vida Press / BACKGRID USA


Maksim Chmerkovskiy ir Peta Murgatroyd neslėpė jausmų Niujorke


Maksim Alexandrovich Chmerkovskiy (41 m.) yra Ukrainos ir Amerikos lotynų – pramoginių šokių čempionas, choreografas ir instruktorius. Jis yra plačiai žinomas kaip vienas iš profesionalių šokėjų amerikiečių televizijos šou „Šokiai su žvaigždėmis“, kuriame pirmą kartą pasirodė antrame sezone.


Peta Jane Murgatroyd (35 m.) yra Naujojoje Zelandijoje gimusi profesionali Lotynų Amerikos šokėja. Ji pasirodė tarptautiniame šokių pastatymo „Burn the Floor“ ture, įskaitant jo Brodvėjaus pasirodymą.


Maksim Chmerkovskiy ir Peta Murgatroyd
Maksim Chmerkovskiy ir Peta Murgatroyd
Vida Press


Kaley Cuoco Brukline


Kaley Christine Cuoco (35 m.) yra amerikiečių aktorė ir prodiuserė. Praėjusio dešimtmečio pabaigoje po daugybės vaidmenų filmuose ir televizijoje, ji pagaliau pelnė pripinimą suvaidinusi Bridget Hennessy ABC situacijų komedijoje „8 paprastos taisyklės“.


Kaley Cuoco
Kaley Cuoco
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
BACKGRID UK/ Vida Press


Jaime Xie Vakarų Holivude


Jaime Xie yra amerikiečių mados verslininkė, paveldėtoja, modelis, socialinė ir realybės šou asmenybė. Ji vaidina „Netflix“ televizijos seriale „Bling Empire“.


Jaime Xie
Jaime Xie
Vida Press / BACKGRID USA


CJ Franco Kalifornijoje


CJ Franco
CJ Franco
Vida Press


Molly Mae Mančesteryje


Molly Mae
Molly Mae
Vida Press


Daininkė Tallia Storm pakeliui į kino premjerą


Tallia Storm
Tallia Storm
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis