Šios dienos stilingiausieji (Margot Robbie, Kate Beckinsale, Sylvester Stallone ir kt.)

Kate Beckinsale kino premjeroje


Kate Beckinsale (48 m.) – Anglijos aktorė, labiausiai žinoma savo vaidmenimis filmuose „Perl Harboras“ ir „Van Helsingas“. Išskirtinį interviu žurnalui „Moteris“ su K. Beckinsale galėjote skaityti liepos numeryje.


Kate Beckinsale
Kate Beckinsale
Vida Press


Išskirtinis K. Beckinsale interviu žurnalui „Moteris“.


Margot Robbie kino premjeroje


Margo Elisa Robbie (31 m.) yra australų aktorė. M. Robi savo karjerą pradėjo filmuodamasi nepriklausomuose australų filmuose 21-ojo amžiaus pradžioje. Praėjus ilgesniam laiko tarpui, ji atliko vaidmenį muilo operoje „Kaimynai“, kurio dėka buvo 2 kartus nominuota „Logie“ apdovanojimams. Šiandien ji yra atpažįstama iš vaidmenų tokiuose filmuose, kaip „Suicide Squad“, „The Wolf of Wall Street“, „Once Upon a Time in Hollywood“.


Margot Robbie
Margot Robbie
Vida Press / Juan Rico / BACKGRID USA


Išskirtinis M. Robbie interviu žurnalui „Moteris“.


Sylvester Stallone kino premjeroje


Sylvester Stallone (74 m.) yra amerikiečių aktorius, kino režisierius, scenaristas, prodiuseris. S. Stallone vardas dabar dažnai asocijuojasi su jo sukurtais garsiausiais veiksmo filmų herojais – Rocky Balboa ir John Rambo. 


Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Vida Press


Minnie Driver apsipirkinėjo Niujorke


Amelia Fiona Jessica „Minnie“ Driver (51 m.) yra anglų ir amerikiečių aktorė, dainininkė ir dainų autorė. Už Skylar vaidmenį Guso Van Santo „Geros valios medžioklėje“ ji buvo nominuota už geriausią antraplanį vaidmenį ir „Oskarui“, ir „Ekrano aktorių gildijos“ apdovanojimui.


Minnie Driver
Minnie Driver
Vida Press


Kimiko Glenn kino premjeroje


Kimiko Elizabeth Glenn (32 m.) yra amerikiečių aktorė ir Brodvėjaus atlikėja, žinoma dėl Brook Sos vaidmens „Netflix“ seriale „Orange Is New Black“, už kurį ji gavo tris „Screen Actors Guild“ apdovanojimus.


Kimiko Glenn
Kimiko Glenn
Vida Press


Joel Kinnaman ir Kell​y Gale kino premjeroje


Charles Joel Nordström Kinnaman (41 m.) yra švedų kilmės amerikiečių aktorius, kuris pirmą kartą pelnė pripažinimą už savo vaidmenis švedų filme „Lengvi pinigai“ ir Johano Falko kriminaliniame seriale.


Kelly Olivia Gale (26 m.) yra Švedijos ir Australijos modelis. K. Gale yra visame pasaulyje žinoma dėl savo darbo „Victoria's Secret“, „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ ir „Playboy“, taip pat yra pasirodžiusi Enrique Iglesias muzikiniame vaizdo klipe „Duele el Corazón“.


Joel Kinnaman ir Kell​y Gale
Joel Kinnaman ir Kell​y Gale
Vida Press / Juan Rico / BACKGRID USA


Gia Skova Malibu


Gia Skova (30 m.) yra rusų aktorė ir modelis, dabar gyvenanti JAV. Ji pasirodė daugybėje mados žurnalų viršelių visame pasaulyje, dalyvavo tokių dizainerių kaip Stella McCartney ir Marc Jacobs madų šou, buvo rodoma tarptautiniu mastu pripažintų prekių ženklų, tokių kaip „L'Oreal“ ir „Red Bull“ reklamose.


Gia Skova
Gia Skova
Vida Press


Leslie Grace kino premjeroje


Leslie Grace Martínez (26 m.) yra amerikiečių dainininkė, dainų autorė ir aktorė. Už atlikėjos darbą ji yra gavusi tris „Latin Grammy“ apdovanojimų nominacijas. 


Leslie Grace
Leslie Grace
Vida Press


Zoe Hardman pakeliui į „Global Studios“


Zoe Kristi Hardman (38 m.) yra britų televizijos laidų vedėja ir aktorė. Pirmą kartą ekranuose ji pasirodė 2005 m., realybės šou „Playing It Straight“.


Zoe Hardman
Zoe Hardman
BACKGRID UK/ Vida Press


Jennifer Lopez Italijoje


Jennifer Lynn Lopez (51 m.) – JAV aktorė ir dainininkė, šokėja ir prodiuserė. Jos tėvai Guadalupe Rodríguez ir Davido Lopez kilę iš Puerto Riko.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press / Cobra Team / BACKGRID


Mikaela Hoover kino premjeroje


Mikaela Hoover (37 m.) yra amerikiečių aktorė.


Mikaela Hoover
Mikaela Hoover
Vida Press


CJ Franco Kalifornijoje


CJ Franco Kalifornijoje
CJ Franco Kalifornijoje
Vida Press


Nicole O'Brien Londone


Nicole O'Brien
Nicole O'Brien
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis