Kokį brangakmenį rinktis pagal akių spalvą?

Žmogų visada žavėjo ryškūs, skaidrūs ir blizgantys akmenys, kurių jis rasdavo kalnuose, dykumose, upių pakrantėse ir tolimose salose. Kadaise juos vadindavo Žemės gėlėmis, o dar priešistoriniais laikais žmogus tikėjo antgamtine brangakmenių kilme, laikė juos stebuklingais, turinčiais paslaptingą, magišką jėga. Taip pat manė, jog jie gali atnešti laimę, pergalę, išsaugoti šviesų protą, grožį, sveikatą, garbę, apdovanoti iškalba, padėti meilėje, prekyboje ir medžioklėje...

Be abejo, gražūs akmenys pirmiausia buvo vertinami kaip juvelyrikos dirbiniai. Tačiau tikėta, jog jie atneša ir laimę. Akmenys nuo senų laikų vertinami dar ir todėl, kad jie (ypač brangakmeniai) patvarūs ir iš kartos į kartą perduodami nepakitę, gražūs, blizgantys. Žmonės tikėdavo,kad laimingą akmenį reikia pasirinkti pagal gimimo mėnesį arba zodiako ženklą. Taip tikima ir iki šiol... Tačiau šiandien atskleidžiame, kokį brangakmenį rinktis pagal akių spalvą.


Brangakmeniai mėlynų akių savininkams


Akvamarinas – kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, tai – žydros spalvos akmuo, kuris yra žinomas kaip sveikatos, draugystės, klestėjimo simbolis.


Opalas – tyrų sumanymų ir pasitikėjimo savimi akmuo. Vienas iš pačių brangiausių ir prieštaringiausių tarp vertingųjų mineralų. Jis sužadina pasitikėjimą, švelnią meilę ir užuojautą.


Lazuritas – ryškiai mėlynas akmuo, kuris išties išryškins kiekvieno mėlynakio akių žydrumą. Šį akmenį senovės žmonės vadindavo meilės akmeniu.


Brangakmeniai rudų akių savininkams


Agatas – tai dažniausiai tamsaus atspalvio akmuo, kuris tiks tamsiai rudos spalvos akių savininkams. Sakoma, kad šis brangakmenis apdovanoja gebėjimu bendrauti, apsaugo nuo priešų blogos akies.


Gintaras švelnina nemalonų oro poveikį žmogui, apsaugo nuo blogų akių, todėl, iš tiesų, jį nešioti gali visi. Vis dėlto, remiantis akių spalva, jis labiausiai tinka būtent rudakiams.


Jaspis – populiarus karolių akmuo, todėl labai tiks vyresnio amžiaus rudakėms moterims. Jaspis apsaugo žmogų nuo nelaimės, nemalonumų. Taip pat stiprina širdį ir atstato prarastas jėgas.


Brangakmeniai žalių akių savininkams


Cirkonas – tai jaunesnysis deimanto brolis. Jis – globoja ir apsaugo keliautojus, verslo žmones. Cirkonas gimdo pasitikėjimą savo jėgomis meilėje, gerina protinius gabumus, ugdo koncentraciją.


Smaragdas – vilties ir išminties akmuo. Jis stiprina atmintį, gerina nuotaiką. Nešiojantis smaragdą apdraustas nuo piktų kerų ir nelaimių. Inkrustuotas auksu smaragdas yra idealus talismanas, sužadinantis žmoguje visą, kas geriausia: meilę, tikėjimą, viltį, ateities numatymą ir išmintį.


Turmalinas – sielos akmuo. Jis gali būti žalias arba tamsus, panašus į juodą. Jis palankiai veikia žmogaus kūną ir protą, suteikdamas fizinėms ir dvasinėms jėgoms pusiausvyrą. Turmalinas kaip įsimylėjimo ir vilties simbolis gerina žmogaus gyvenimą ir išgydo dvasines bei kūno ligas.


Brangakmeniai pilkų akių savininkams


Mėnulio akmuo pilkakiams dovanoja dvasinę ramybę, vidinį augimą. Šis akmuo pritraukia prie jo savininko emocingumą ir meilę.


Perlai neša laimę, džiaugsmą, išmintį, turtus. Jie suteikia laimingą gyvenimą ir klestėjimą, gelbsti nuo nemalonumų ir nelaimių, saugo jaunystę, grožį ir sveikatą, atstato prarastas jėgas ir, pasak senovės išminčių, padeda išgydyti daugelį ligų.


Tinka visiems


Deimantai – geriausi moterų draugai, o vis dažniau tampa ir vyrų draugais. Būtent žiedai, grandinėlės, apyrankės, auskarai su deimantais tiks visokių akių spalvų savininkams. Nuo seno tikima, kad šis brangakmenis turi nepaprastų galių. Jis suteikia sėkmę ir džiaugsmą kasdieniniame gyvenime. Tai – tyrumo ir nekaltybės, jėgos ir valdžios, nenugalimumo ir tobulybės simbolis. O visų svarbiausia – meilės simbolis, puošiantis sužadėtuvių žiedą.

Užsakymo nr.: PT_68921

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis