Šios dienos stilingiausieji (Gigi Hadid, Blake Lively ir kt.)

Gigi Hadid Niujorke


Jelena Noura „Gigi“ Hadid (26 m.) yra amerikiečių modelis. 2014 m. lapkričio mėn. G. Hadid debiutavo „Models.com“ reitinge „Top 50 Models“. 2016 m. britų mados taryba ją paskelbė tarptautiniu metų modeliu. Per ketverius metus Gigi Hadid 35 kartus pasirodė tarptautiniuose „Vogue“ žurnalų viršeliuose.


Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press


Jennifer Lopez Santa Monikoje


Jennifer Lynn Lopez (51 m.) – JAV aktorė ir dainininkė, šokėja ir prodiuserė. Jos tėvai Guadalupe Rodríguez ir Davido Lopez kilę iš Puerto Riko.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press / BACKGRID USA


Sarah Jessica Parker Niujorke


Sarah Jessica Parker (55 m.) – žydų kilmės amerikiečių aktorė, prodiuserė. Geriausiai žinoma dėl vaidmens „HBO“ televizijos seriale „Seksas ir miestas“, kuriame vaidino pagrindinę veikėją Kerę Bredšou. Už šį vaidmenį aktorė yra pelniusi keturis „Auksinio gaublio“, tris Ekrano aktorių gildijos ir du „Emmy“ apdovanojimus.


Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Vida Press


Blake Lively Manhatane


Blake Lively (33 m.) yra JAV aktorė, kuri geriausiai žinoma iš atlikto Serena van der Woodsen vaidmens paauglių dramos seriale „Gossip Girl“. Taip pat yra dažnai atpažįstama iš tokių filmų kaip: „Accepted“, „The Sisterhood of the Traveling Pants“, „The Private Lives of Pippa Lee“, „The Town“ ir „Green Lantern“.


Blake Lively
Blake Lively
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Zoe Saldana ir Marco Perego Milane


Zoë Yadira Saldaña Nazario (43 m.) yra amerikiečių aktorė. Po pasirodymų su teatro grupe „Faces“ ji filmavosi „Law & Order“ seriale 1999 m. Kino karjera prasidėjo po metų, kai „Center Stage“ suvaidino baleto šokėją. 


Zoe Saldana ir Marco Perego
Zoe Saldana ir Marco Perego
BACKGRID UK/ Vida Press


Kimberley Garner ir Geraldine Garner Kanuose


Kimberley Garner (30 m.) yra anglų maudymosi kostiumėlių dizainerė, televizijos asmenybė ir aktorė.


Kimberley Garner ir Geraldine Garner
Kimberley Garner ir Geraldine Garner
Vida Press


Jordan Barrett Kanuose


Jordan Kale Barrett (24 m.) yra modelis iš Australijos. 2016 m. gruodį Models.com jį išrinko „Metų modeliu“. „Vogue“ J. Barrettą pavadino „Modelio berniukas iš naujos eros“. J. Barrett taip pat gavo „Man Of Style“ apdovanojimą „The GQ Awards“.


Jordan Barrett
Jordan Barrett
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis