Šios dienos stilingiausieji (LeBron James, Jessie J ir kt.)

LeBron James pakeliui į „Jimmy Kimmel“ šou


LeBron Raymone James (36 m.) – JAV krepšininkas, žaidžiantis NBA lygoje besivaržančioje Los Andželo „Lakers“ komandoje. 2003 metais krepšininką 1 šaukimu pasirinko Klivlando „Cavaliers“ klubas. 2010 m. liepos 9 d. pasirašė šešerių metų sutartį su Majamio „Heat“ klubu. 2014 m. grįžo į Klivlandą. 2018 m. liepos 9 d. oficialiai pasirašė su Los Andželo „Lakers“. Lengvojo bei sunkiojo kraštų pozicijose žaidžiantis Jamesas yra laikomas vienu geriausių visų laikų krepšininku.


LeBron James
LeBron James
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
BACKGRID UK/ Vida Press


Jessie J pietavo šalia Crossroads regioninio parko


Jessica Ellen Cornish (33 m.) – Jungtinės Karalystės dainininkė ir dainų autorė. Gimusi ir užaugusi Londone, ji studijavo BRIT School prieš pasirašydama sutartį su „Gut Records“ ir pradėdama savo kaip dainų autorės karjerą su „Sony/ATV Music Publishing“, kur dirbo su tokiais atlikėjais kaip Chris Brown ir Miley Cyrus.


Jessie J
Jessie J
Vida Press


Patrick Stewart su žmona vakarieniavo Vakarų Holivude


Seras Patrick Stewart (81 m.) yra anglų aktorius, kuris geriausiai žinomas dėl savo darbo įvairiuose scenos, televizijos, kino ir vaizdo žaidimuose. Jo karjera trunka jau šešis dešimtmečius. Jis buvo nominuotas „Olivier“, „Tony“, „Auksinio gaublio“, „Emmy“, Ekrano aktorių gildijos ir „Saturno“ apdovanojimams. Atpažįstamas iš vieno pagrindinių vaidmenų „Star Trek“.


Patrick Stewart
Patrick Stewart
Vida Press


Jasmine Tookes ir Josephine Skriver Beverli Hilse


Jasmine Danielle Tookes (30 m.) ir Josephine Skriver-Karlsen (28 m.) yra amerikiečių modeliai ir „Victoria's Secret“ angelai.


Jasmine Tookes ir Josephine Skriver
Jasmine Tookes ir Josephine Skriver
Vida Press / Rachpoot / BACKGRID USA


Hailey Bieber pakeliui į rytinę treniruotę


Hailey Rhode Bieber (24 m.) yra amerikiečių modelis bei nuomonės formuotoja. Jaunystėje Hailey svajojo apie baleto šokėjos karjerą, mokėsi šio meno, tačiau patyrė traumą. Ji ne sykį yra buvusi reklaminių „Guess“, „Ralph Lauren“ ir „Tommy Hilfiger“ fotosesijų veidu. Hailey yra Stephen Baldwin dukra ir Alec Baldwin dukterėčia, Justin Bieber žmona.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Diletta Leotta Milane


Giulia Diletta Leotta (29 m.) yra italų televizijos laidų vedėja iš Katanijos, Sicilijos. Šiuo metu D. Leotta veda „Serie A“ transliacijas, skirtas DAZN. Anksčiau ji vedė „Serie B“ žaidimus „Sky Sport“ su Gianluca Di Marzio ir Luca Marchegiani. 


Diletta Leotta
Diletta Leotta
Vida Press


Denise Van Outen Londone


Denise van Outen (47 m.) yra anglų aktorė, dainininkė, šokėja ir laidų vedėja. Ji pristatė „The Big Breakfast“, vaidino Roxie Hart miuzikle „Chicago“ tiek Vest Ende, tiek Brodvėjuje ir užėmė antrąją vietą „BBC One“ šokių šou „Strictly Come Dancing“.


Denise Van Outen
Denise Van Outen
Vida Press


Rachel Riley slepia apvalėjantį pilvuką


Rachel Annabelle Riley (35 m.) yra britų televizijos laidų vedėja. Ji veda „Channel 4“ dienos galvosūkių laidą „Countdown“ ir humoro laidą „Cats Does Countdown“. Ji yra matematikos absolventė. Televizijoje debiutavo būdama 22 metų amžiaus.


Rachel Riley
Rachel Riley
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis