„Chanel“ pristatė 2021 m. rudens aukštosios mados kolekciją

Naujoji „Chanel“ aukštosios mados kolekcija - tai odė nostalgijai ir optimizmui.

Virginie Viard prisipažino, kad kai pradėjo galvoti apie šią kolekciją, jos akiratin pakliuvo „Chanel“ pradininkės Coco Chanel XIX a. nuotraukos. Jos ir pasitarnavo įkvėpimo šaltiniu. Kolekcijai pristatyti pasirinktas neorenesansinės architektūros muziejus „Palais Galliera“, kuriame kaip tik šiuo metu ekspnuojama viena didžiausių retrospektyvinių dizainerės Gabrielle Chanel parodų.


Kolekcijoje matyti ikoniškieji šių mados namų tvido kostiumėliai, galima įžvelgti nepaprastą drabužių lengvumą, o raštai priminė potepius tapybos darbuose. Ir iš tiesų, drabužiams siūti naudotos medžiagos tapo „drobėmis“, kuriose stilizuotai atkartotas žymių impresionalistų Berthe Morisot, Marie Laurencin ir Édouardo Manet braižas.


Dar vienas ryškus pasikartojantis akcentas - juodas kaspinas, kurį galime pastebėti tiek ryšint po kaklu ar ant liemens, tiek ir plaukuose.


Į pagalbą Virginie Viard pasitelkė garsiausius Paryžiaus dekoratorius, tokius kaip „Lesage, „Cécile Henri“, „Atelier Emmanuelle Vernoux“, „Lemarié“ bei „Atelier Montex“. „Lemarié“ gardenijomis švarkelį siuvinėjo net 2000 valandų!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis