Šios dienos stilingiausieji (Jennifer Garner, Rihanna ir kt.)

Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Rihanna ir ASAP Rocky po pasimatymo Barcade Niujorke


Rihanna (33 m.) – JAV dainininkė, dainų autorė. Yra laimėjusi 9 „Grammy“ apdovanojimus. Rihanna gimė ir augo Barbadose. 2017 m. išleido savo vardinę makiažo priemonių liniją „Fenty Beauty“. 2019 m. žurnalas „Forbes“ pripažino Rihanną kaip daugiausiai uždirbančią moterį dainininkę pasaulyje, įvertinęs jos turtą 600 mln. JAV dolerių


Rakim Mayers (32 m.), geriau žinomas kaip A$AP Rocky – amerikiečių reperis iš Harlemo. Atlikėjas vysto tiek solinę karjerą, tiek ir kartu su grupe „ASAP Mob“. Savo debiutinį įrašų rinkinį „Live. Love. ASAP“ jis išleido 2011 m. ir susilaukė didelio kritikų palaikymo. 


Rihanna ir ASAP Rocky
Rihanna ir ASAP Rocky
Vida Press / T. JACKSON / BACKGRID USA


Joy Corrigan pastebėta besifotografuojanti fotosesijoje Los Andžele


Joy Corrigan (26 m.) - amerikiečių modelis, mados dizainerė, aktorė ir antreprenerė ir filantropė. Modelio karjerą mergina pradėjo būdama 14 m. Atstovavo tokius prekinius ženklus, kaip „Guess“, „Urban Decay“, „Victoria's Secret“ bei „Jimmy Choo“.


Joy Corrigan
Joy Corrigan
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Emily Ratajkowski Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press / BACKGRID USA


Realybės šou „Too Hot to Handle“ žvaigždė Emily Miller Londone


Emily Miller
Emily Miller
BACKGRID UK/ Vida Press


Mollie King Londone


Mollie Elizabeth King (33 m.) yra anglų dainininkė ir dainų autorė, televizijos ir radijo laidų vedėja bei modelis. Ji yra merginų grupės „The Saturdaydays“ narė.


Mollie King
Mollie King
BACKGRID UK/ Vida Press


Vanessa Hudgens su drauge Los Andžele


Vanessa Anne Hudgens (32 m.) yra amerikiečių aktorė, dainininkė ir prodiuserė. Debiutuodama vaidybiniame filme „Trylika“, V. Hudgens išgarsėjo suvaidinusi Gabrielę Montez ir tai atnešė jai sėkmę.


Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Vida Press


Jennifer Garner iš plaukimo treniruotės pasiėmė sūnų Samuel


Jennifer Garner (49 m.) – amerikiečių aktorė ir filmų prodiuserė, už vaidmenį seriale „Alias“ apdovanota „Auksiniu gaubliu“. Po vedybų su aktoriumi Benu Afleku žinoma ir kaip Dženifer Ana Aflek.


Jennifer Garner
Jennifer Garner
Vida Press


Hip-hopo atlikėja JoJo Zarur paplūdimyje Majamyje


JoJo Zarur
JoJo Zarur
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis