Šios dienos stilingiausieji (Sharon Stone, Hailey Bieber ir kt.)

Pagaliau penktadienis! Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Hailey Bieber pakeliui pas gydytojus Bredforde


Hailey Rhode Bieber (24 m.) yra amerikiečių modelis bei nuomonės formuotoja. Jaunystėje Hailey svajojo apie baleto šokėjos karjerą, mokėsi šio meno, tačiau patyrė traumą. Ji ne sykį yra buvusi reklaminių „Guess“, „Ralph Lauren“ ir „Tommy Hilfiger“ fotosesijų veidu. Hailey yra Stephen Baldwin dukra ir Alec Baldwin dukterėčia, Justin Bieber žmona.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Mollie King atvyko į BBC radiją


Mollie Elizabeth King (33 m.) yra anglų dainininkė ir dainų autorė, televizijos ir radijo laidų vedėja bei modelis. Ji yra merginų grupės „The Saturdaydays“ narė.


Mollie King
Mollie King
BACKGRID UK/ Vida Press


Sharon Stone dalino autografus „The Tribeca Festival“ apdovanojimuose


Sharon Stone (63 m.) – aktorė, prodiuserė ir buvęs modelis, išgarsėjusi 1992 m., ka atliko vaidmen5 režisieriaus Pol Verhoven erotiniame trileryje „Esminis instinktas“. Ji taip pat yra pelniusi „Oskaro“ nominaciją už pasirodymą filme „Kazino“. 


Sharon Stone
Sharon Stone
Vida Press


Emily Ratajkowski su savo mažyliu Sylvester Apollo Bear Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Sophia Bush ir Chad Michael Murray Soho rajone Niujorke


Sophia Anna Bush (38 m.) yra amerikiečių aktorė, aktyvistė, režisierė ir prodiuserė. Ji vaidino Brooke Davis WB / CW draminiame seriale „One Tree Hill“ bei Erin Lindsay NBC seriale „Chicago P.D.“


Chad Michael Murray (39 m.) yra amerikiečių aktorius ir buvęs modelis. Jis geriausiai žinomas dėl Lucas Scott vaidmens WB / CW draminiame seriale „One Tree Hill“, pasikartojantį Tristan Dugray vaidmenį WB / CW seriale „Gilmore Girls“, Charlie Todd vaidzmenį penktajame WB serialo „Dawson’s Creek“ sezone.


Sophia Bush ir Chad Michael
Sophia Bush ir Chad Michael
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Heart Radio“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
BACKGRID UK/ Vida Press


Paulina Porizkova Niujorke


Paulina Porizkova (56 m.) yra modelis, aktorė ir autorė. Čekoslovakijoje gimusi moteris dabar turi dvigubą Amerikos ir Švedijos pilietybę. 1984 m., būdama 18 metų, ji tapo pirmąja moterimi iš Vidurio Europos, atsidūrusia „Sports Illustrated“ maudymosi kostiumėlių žurnalo viršelyje. 


Paulina Porizkova
Paulina Porizkova
Vida Press


Eiza Gonzalez susitiko su naujuoju širdies draugu Paul Rabilpapietauti „Bar Pitti“ Niujorke 


Eiza González Reyna (31 m.) - meksikiečių aktorė ir dainininkė. Ji išpopuliarėjo dėl debiutinio Lolos Valente vaidmens meksikietiškoje muzikinėje telenovelėje „Lola, érase una vez“ ir vėliau vaidino pagrindinį Claros Molinos vaidmenį Nickelodeon paauglių dramoje „Sueña conmigo“.


Eiza Gonzalez
Eiza Gonzalez
Vida Press


Kacey Musgraves ir jos naujasis išrinktasis Gerald Onuoha pastebėti Soho rajone Niujorke


Kacey Lee Musgraves (32 m.) yra amerikiečių dainininkė ir dainų autorė. Ji laimėjo šešis „Grammy“ apdovanojimus, septynis „Country Music Association“ apdovanojimus ir tris kantri muzikos akademijos apdovanojimus.


Kacey Musgraves ir Gerald Onuoha
Kacey Musgraves ir Gerald Onuoha
Vida Press


Apollonia Llewellyn Mančesteryje


Apollonia Llewellyn
Apollonia Llewellyn
Vida Press / FARRELL / BACKGRID UK


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis