Šios dienos stilingiausieji (Julianne Moore, Simon Cowell, Dua Lipa ir kt.)

Darbo savaitė pasiekė piką. Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Irina Shayk su dukrele Lea Cooper Niujorke


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio. 


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Julianne Moore Niujorke


Julianne Moore (60 m.) – garsi amerikiečių aktorė. Ji vaidino tokiuose filmuose, kaip „Still Alice“, „Hannibal“, „Hunger Games“ ir kt.


Julianne Moore
Julianne Moore
Vida Press


Dua Lipa su drauge Vakarų Holivude


Dua Lipa (25 m.) yra britų dainininkė ir dainų autorė, dirbusi modeliu. 2014 m. ji pasirašė sutartį su „Warner Bros. Records“ ir 2017 m. išleido savo debiutinį albumą.


Dua Lipa su drauge
Dua Lipa su drauge
Vida Press / BACKGRID USA


Emily Ratajkowski Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Simon Cowell su širdies drauge Lauren Silverman atvyko į Karališkąsias žirgų lenktynes


Simon Phillip Cowell (61 m.) yra Anglijos televizijos asmenybė, verslininkas ir įrašų vadovas. Jis yra vertinęs Didžiosios Britanijos televizijos talentų konkursų dalyvius „Pop Idol“, „The X Factor UK“ ir „Britain's Got Talent“ bei Amerikos televizijos talentų konkurso „American Idol“, „The X Factor US“ ir „America's Got Talent“ laidose.


Lauren Silverman (43 m.) - Simon Cowell mergina, jiedu kartu augina sūnų Eric.


Simon Cowell su širdies drauge Lauren Silverman
Simon Cowell su širdies drauge Lauren Silverman
BACKGRID UK/ Vida Press


Audrey Grace Marshall vedžiojo šunį Niujorke


Audrey Grace Marshall - aktorė iš JAV, vaidinusi tokiose kino juostose, kaip „The Flight Attendant“ (2020), „Small Time“ (2020), „The Last Summer“ (2019) ir kt.


Audrey Grace Marshall
Audrey Grace Marshall
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press / RUSHEN / BACKGRID


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė.


Ashley Roberts
Ashley Roberts
BACKGRID UK/ Vida Press


Diletta Leotta Italijoje


Giulia Diletta Leotta (29 m.) yra italų televizijos laidų vedėja iš Katanijos, Sicilijos. Šiuo metu D. Leotta veda „Serie A“ transliacijas, skirtas DAZN. Anksčiau ji vedė „Serie B“ žaidimus „Sky Sport“ su Gianluca Di Marzio ir Luca Marchegiani. 


Diletta Leotta
Diletta Leotta
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis