Šios dienos stilingiausieji (Angelina Jolie , Ronan Keating ir kt.)

Angelina Jolie su visais savo 6 vaikais oro uoste, besiruošiantys skrydžiui į Niujorką


Angelina Jolie (46 m.) – Jungtinių Valstijų aktorė, modelis, humanitarė, Geros valios ambasadorė Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūroje. A. Jolie yra laimėjusi tris „Auksinius gaublius“ bei „Oskarą“ už antraeilį moters vaidmenį filme „Girl, Interrupted“.


Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press


Ronan Keating išeina iš „Kiss FM“


Ronan Patrick John Keating (44 m.) yra airių dainininkas, dainų autorius, televizijos ir radijo laidų vedėjas, šiuo metu vedantis pusryčius „Magic Radio“. Jis kartu su Keith Duffy, Michael Graham, Shane Lynch ir Stephen Gately debiutavo 1994 m. kaip pagrindinis airių grupės „Boyzone“ atlikėjas.


Ronan Keating
Ronan Keating
BACKGRID UK/ Vida Press


Candice Swanepoel Soho rajone


Candice Susan Swanepoel (32 m.) yra Pietų Afrikos modelis ir filantropė. Ji yra žinoma dėl savo darbo su „Victoria's Secret“. Ji tapo „Victoria's Secret“ angelu 2010 m. 2016 m. ji buvo 8 vietoje „Forbes“ geriausiai uždirbančių modelių sąraše.


Candice Swanepoel
Candice Swanepoel
Vida Press / BACKGRID USA


Cara Santana su drauge vaikštinėjo Vakarų Holivude


Cara Santana (36 m.) - aktorė, kilusi iš Teksaso, JAV. Ji atliko vaidmenis tokiuose kino filmuose, kaip „Agent Of Deceit“, „Be the Light“, „Chihuahua from Beverly Hills“, „Smartass“ ir kt.


Cara Santana
Cara Santana
Vida Press / Rachpoot / BACKGRID USA


Karlie Kloss Niujorke


Karlie Elizabeth Kloss (28 m.) yra modelis iš JAV. Kai K. Kloss buvo 17 metų, „Vogue Paris“ paskelbė ją viena iš „30-ies geriausių 2000-ųjų modelių“. Karlie Kloss buvo „Victoria's Secret“ angelas nuo 2013 iki 2015 m. Karjerą nutraukė, kad galėtų studijuoti Niujorko universitete.


Karlie Kloss
Karlie Kloss
Vida Press


Nicky Hilton Niujorke


Nicholai Olivia Rothschild (37 m.) yra Amerikos verslininkė, nuomonės formuotoja, modelis ir mados dizainerė. Ji gimė įtakingoje Hilton šeimoje, o Rotšildų šeimos nare tapo per santuoką su Jamesu Rothschildu, Viktoro Rothschildo anūku, 3-iuoju baronu Rotšildu.


Nicky Hilton
Nicky Hilton
Vida Press / BrosNYC / BACKGRID USA


Kerry Katona po filmavimo


Kerry Jayne Elizabeth Katona (40 m.) yra anglų dainininkė, dainų autorė ir televizijos asmenybė. Ji buvo mergaičių grupės „Atomic Kitten“ narė nuo 1998 m. iki 2001 m. Paskui ir vėl nuo 2012 m. iki 2017 m. K. Katona buvo trečio „Aš esu įžymybė“ sezono nugalėtoja.


Kerry Katona
Kerry Katona
Vida Press


Sylvie Meis mėgaujasi saule Sen Tropeze


Sylvie Françoise Meis (43 m.), anksčiau žinoma kaip Sylvie van der Vaart, yra Olandijos televizijos asmenybė ir modelis, šiuo metu gyvenanti Vokietijoje.


Sylvie Meis
Sylvie Meis
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis