Šios dienos stilingiausieji (Megan Fox, Hailey Bieber, Selma Blair ir kt.)

Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Megan Fox su draugu Machine Gun Kelly atvyko į privatų vakarėlį Holivude


Megan Fox (34 m.) – amerikiečių aktorė bei modelis. Aktorės karjerą pradėjo 2001 m., atlikdama keletą nedidelių vaidmenų televizijoje ir kino filmuose. 2004 m. ji debiutavo paauglių komedijoje „Confessions of a Teenage Drama Queen“. M. Fox yra buvusi ant tokių žurnalų viršelių, kaip „Maxim“, „Rolling Stone“ ir „FHM“.


Colsonas Bakeris (30 m.), geriau žinomas kaip „Machine Gun Kelly“, yra amerikiečių dainininkas, reperis, dainų autorius ir aktorius. Jis išleido keturis studijinius albumus, nors vos 2012 m. buvo išleistas pirmasis, pavadinimu „Lace Up“. Jis debiutavo kine, kaip aktorius 2014 m.


Megan Fox ir Machine Gun Kelly
Megan Fox ir Machine Gun Kelly
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė.


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Hailey Bieber išeina iš pilateso treniruotės Los Andžele


Hailey Rhode Bieber (24 m.) yra amerikiečių modelis bei nuomonės formuotoja. Jaunystėje Hailey svajojo apie baleto šokėjos karjerą, mokėsi šio meno, tačiau patyrė traumą. Ji ne sykį yra buvusi reklaminių „Guess“, „Ralph Lauren“ ir „Tommy Hilfiger“ fotosesijų veidu. Hailey yra Stephen Baldwin dukra ir Alec Baldwin dukterėčia, Justin Bieber žmona.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Selma Blair Kalifornijoje


Selma Blair (48 m.) – amerikiečių aktorė. Ji vaidino tokiose kultinėse kino juostose, kaip „Legally Blonde“, „Cruel Intentions“, „The Sweetest Thing“, „Hellboy“ ir kt.


Selma Blair
Selma Blair
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Denise Van Outen atvyko į romantišką pasimatymą su partneriu Eddie Boxshall


Denise van Outen (47 m.) yra anglų aktorė, dainininkė, šokėja ir laidų vedėja. Ji pristatė „The Big Breakfast“, vaidino Roxie Hart miuzikle „Chicago“ tiek Vest Ende, tiek Brodvėjuje ir užėmė antrąją vietą „BBC One“ šokių šou „Strictly Come Dancing“.


Denise Van Outen ir Eddie Boxshall
Denise Van Outen ir Eddie Boxshall
BACKGRID UK/ Vida Press


Jennifer Flavin atvyko susitikti su senu draugu


Jennifer Flavin Stallone (52 m.) yra buvęs amerikiečių modelis, dabartinė verslininkė ir nuosavo verslo savininkė. Ji tapo žinoma dėl santuokos su aktoriumi Sylvesteriu Stallone.


Jennifer Flavin
Jennifer Flavin
Vida Press


Maddie Ziegler vakarieniavo „Catch“


Madison Nicole Ziegler (18 m.) yra amerikiečių šokėja, aktorė, autorė ir modelis. Ji tapo žinoma dėl to, kad dalyvavo „Lifetime“ realybės šou „Šokių mamos“ nuo 2011 iki 2016 m. ir „YouTube“ sulaukė daugiau nei 5 milijardų peržiūrų.


Maddie Ziegler
Maddie Ziegler
Vida Press / TWIST / BACKGRID UK


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis