Šios dienos stilingiausieji (Anne Hathaway, Megan Fox, Danny Trejo ir kt.)

Pagaliau penktadienis! Laukia nuostabus vasaros savaitgalis. Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Anne Hathaway Niujorke


Anne Hathaway (38 m.) – amerikiečių aktorė, „Oskaro“ laureatė. Aktorė atpažįstama už vaidmenis kino filmuose „Ir velnias dėvi Pradą“, „Princesės dienoraštis“, „Oušeno aštuntukas“, „Raganos“ ir t.t.


Anne Hathaway
Anne Hathaway
Vida Press


Zita Vass atvyko papietauti su draugais Beverli Hilse


Zita Vass (31 m.) yra JAV gyvenanti aktorė ir modelis.


Zita Vass
Zita Vass
Vida Press


Megan Fox su draugu Machine Gun Kelly Los Andžele


Megan Fox (34 m.) – amerikiečių aktorė bei modelis. Aktorės karjerą pradėjo 2001 m., atlikdama keletą nedidelių vaidmenų televizijoje ir kino filmuose. 2004 m. ji debiutavo paauglių komedijoje „Confessions of a Teenage Drama Queen“. M. Fox yra buvusi ant tokių žurnalų viršelių, kaip „Maxim“, „Rolling Stone“ ir „FHM“.


Colsonas Bakeris (30 m.), geriau žinomas kaip „Machine Gun Kelly“, yra amerikiečių dainininkas, reperis, dainų autorius ir aktorius. Jis išleido keturis studijinius albumus, nors vos 2012 m. buvo išleistas pirmasis, pavadinimu „Lace Up“. Jis debiutavo kine, kaip aktorius 2014 m.


Megan Fox ir Machine Gun Kelly
Megan Fox ir Machine Gun Kelly
Vida Press


Danny Trejo klasikinių automobilių parodoje Palmdeile


Danny Trejo (77 m.) yra amerikiečių aktorius, vaidinęs daugelyje įvairių Holivudo filmų: „Heat“, „Con Air“, „Bubble Boy“ ir „Desperado“ ir t.t.


Danny Trejo
Danny Trejo
Vida Press


Mollie King atvyko į BBC radiją


Mollie Elizabeth King (33 m.) yra anglų dainininkė ir dainų autorė, televizijos ir radijo laidų vedėja bei modelis. Ji yra merginų grupės „The Saturdaydays“ narė.


Mollie King
Mollie King
BACKGRID UK/ Vida Press


Nicky Hilton Niujorke


Nicholai Olivia Rothschild (37 m.) yra Amerikos verslininkė, nuomonės formuotoja, modelis ir mados dizainerė. Ji gimė įtakingoje Hilton šeimoje, o Rotšildų šeimos nare tapo per santuoką su Jamesu Rothschildu, Viktoro Rothschildo anūku, 3-iuoju baronu Rotšildu.


Nicky Hilton
Nicky Hilton
Vida Press


Chantel Jeffries paplūdimyje Majamyje


Chantel Taleen Jeffries (28 m.) yra amerikiečių didžėja, įrašų prodiuserė, aktorė, modelis ir „YouTube“ asmenybė. Debiutinį singlą „Wait“ ji išleido 2018 m. Gegužės 2 d. bendradarbiaudama su „Universal Music Group“ įrašų kompanija. Daina pasiekė 10 vietą „Billboard Hot Dance / Electronic Songs“ sąraše.


Chantel Jeffries
Chantel Jeffries
Vida Press


Sian Welby Londone


Siân Welby (34 m.) yra anglų televizijos laidų vedėja ir radijo laidų vedėja, labiausiai žinoma dėl savo darbo su „Channel 5“, BBC, ITV ir „Channel 4“. S. Welby anksčiau kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį nuo 7 iki 10 val. rengė asmeninę radijo laidą „Heart“.


Sian Welby
Sian Welby
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis