Šios dienos stilingiausieji (Sarah Jessica Parker, Gigi Hadid ir kt.)

Jau greit savaitgalis! Kokie planai? Ką rengsitės? Pasisemkime įkvėpimo. Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Sarah Jessica Parker savo parduotuvėje Niujorke


Sarah Jessica Parker (55 m.) – žydų kilmės amerikiečių aktorė, prodiuserė. Geriausiai žinoma dėl vaidmens „HBO“ televizijos seriale „Seksas ir miestas“, kuriame vaidino pagrindinę veikėją Kerę Bredšou. Už šį vaidmenį aktorė yra pelniusi keturis „Auksinio gaublio“, tris Ekrano aktorių gildijos ir du „Emmy“ apdovanojimus.


Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Vida Press


Gigi Hadid pakeliui į grožio saloną Niujorke


Jelena Noura „Gigi“ Hadid (26 m.) yra amerikiečių modelis. 2014 m. lapkričio mėn. G. Hadid debiutavo „Models.com“ reitinge „Top 50 Models“. 2016 m. britų mados taryba ją paskelbė tarptautiniu metų modeliu. Per ketverius metus Gigi Hadid 35 kartus pasirodė tarptautiniuose „Vogue“ žurnalų viršeliuose.


Jennifer Connelly Niujorke


Jennifer Lynn Connelly (50 m.) yra amerikiečių aktorė, savo karjerą pradėjusi būdama vaikų modeliu. Ji pasirodė žurnalų, laikraščių ir televizijos reklamose, vėliau debiutavo kriminaliniame filme „Kartą Amerikoje“. Neseniai ji vaidino vieną pagrindinių vaidmenų populiariame „Netflix“ seriale „Sniego traukinys“.


Jennifer Connelly
Jennifer Connelly
Vida Press


Naomi Watts Niujorke


Naomi Watts (52 m.) - Didžiosios Britanijos aktorė ir filmų prodiuserė, 2 kartus nominuota „Oskarui“ už vaidmenis juostose „21 gramas“ ir „Pragaras rojuje“.


Naomi Watts
Naomi Watts
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press / RUSHEN / BACKGRID


Mollie King atvyko į BBC radiją


Mollie Elizabeth King (33 m.) yra anglų dainininkė ir dainų autorė, televizijos ir radijo laidų vedėja bei modelis. Ji yra merginų grupės „The Saturdaydays“ narė.


Mollie King
Mollie King
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė.


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press / RUSHEN / BACKGRID


JAV Modelis Caprice keliavo papietauti su draugėmis


Caprice
Caprice
BACKGRID UK/ Vida Press


Modelis Brooks Nader paplūdimyje Niujorke


Brooks Nader
Brooks Nader
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis