Šios dienos stilingiausieji (Kendall Jenner, Paris Hilton, Sylvester Stallone ir kt.)

O štai ir penktadienis! Neriam į savaitgalį, bet prieš tai... Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Kendall Jenner pietavo „Petit Taqueria“


Kendall Nicole Jenner (25 m.) - JAV modelis, nuomonės formuotoja. Išgarsėjo filmuodamasi garsiame realybės šou „Keeping Up With Kardashians“. Modelio karjerą pradėjo būdama 14 metų.


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Paris Hilton su širdies draugu Carter Reum megavosi popiete Malibu


Paris Whitney Hilton (39 m.) – JAV modelis, aktorė, dainininkė. Ji yra šeimos verslo – didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo Hilton – paveldėtoja.


Carter Milliken Reum (40 m.) yra autorius, verslininkas ir rizikos kapitalo specialistas. Jis labiausiai žinomas dėl to, kad įkūrė „M13 Ventures“, angelų investicinę įmonę, ir šiuo metu yra santykiuose su Paris Hilton.


Paris Hilton su širdies draugu Carter Reum
Paris Hilton su širdies draugu Carter Reum
Vida Press


Karrueche Tran sporto klube Majamyje


Karrueche Tran (33 m.) yra amerikiečių aktorė ir modelis. Ji geriausiai žinoma dėl Virginijos Loc vaidmens TNT seriale „Nagai“. 2013–2016 m. ji vaidino Vivian Johnson internetiniame seriale „The Bay“. Už serialo kūrimą ji laimėjo du „Daytime Emmy“ apdovanojimus.


Karrueche Tran
Karrueche Tran
BACKGRID UK/ Vida Press


Sylvester Stallone vakarieniavo restorane su žmona Jennifer Flavin


Sylvester Stallone (74 m.) yra amerikiečių aktorius, kino režisierius, scenaristas, prodiuseris. S. Stallone vardas dabar dažnai asocijuojasi su jo sukurtais garsiausiais veiksmo filmų herojais – Rocky Balboa ir John Rambo. 


Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Vida Press / BACKGRID USA


Yolanda Hadid Niujorke


Yolanda Hadid (57 m.) yra Olandijos ir Amerikos televizijos asmenybė ir buvusi manekenė. Ji geriausiai žinoma kaip JAV realybės šou „Tikrosios Beverli Hilso namų šeimininkės“ žvaigždė. Ji yra IMG modelių Gigi, Bella ir Anwar Hadid motina. 


Yolanda Hadid
Yolanda Hadid
Vida Press / T.JACKSON / BACKGRID USA


Annita po vakarėlio Vakarų Holivude


Larissa de Macedo Machado (28 m.), geriau žinoma sceniniu vardu Anitta, yra Brazilijos dainininkė, dainų autorė, aktorė ir šokėja. Dėl 2012 metais išleistos dainos „Meiga e Abusada“ sėkmės ji kitais metais pasirašė sutartį su „Warner Music Brazil“. Anitta išgarsėjo 2013 metais, išleidusi singlą „Show das Poderosas“. 


Annita
Annita
Vida Press / ShotbyNYP / BACKGRID


Larsa Pippen Majamyje


Larsa Younan, geriau žinoma kaip Larsa Pippen (46 m.), išgarsėjo ištekėjusi už NBA krepšininko Scottie Pippen. Susituokę 1997 m. jiedu augina 4 vaikus. Larsa Pippen karts nuo karto pasirodo įvairiuose garsiuose relybės šou.


Larsa Pippen
Larsa Pippen
BACKGRID UK/ Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis