Šios dienos stilingiausieji (Victoria Beckham, Jennifer Lopez ir kt.)

Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Victoria Beckham ir David Beckham susitiko kartu papietauti


Victoria Caroline Beckham (47 m.) – britų dizainerė, verslininkė, legendinės merginų grupės „Spice Girls“ narė. Victoria Beckham karjerą pradėjo fenomenalaus populiarumo sulaukusioje merginų muzikos grupėje „Spice Girls“, pardavusioje per 90 mln. įrašų. Grupei nutraukus aktyvią veiklą užsiėmė soliniais projektais. Ilgą laiką V. Beckham buvo laikoma įtakingiausia pasaulio stiliaus ikona. 1999 m. ji susituokė su David Beckham. Šeima augina 4 vaikus.


Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press


David Beckham (46 m.) – anglų futbolininkas, vienas žinomiausių pasaulio sportininkų. Žaidžia saugo pozicijoje, pasižymi tiksliais tolimais perdavimais, baudos smūgiais, tiksliai kelia kampinius. Buvo reklaminiu veidu daugelio garsių mados prekinių ženklų reklaminėse kampanijose.


David Beckham
David Beckham
Vida Press


Joy Corrigan Beverli Hilse


Joy Corrigan (26 m.) - amerikiečių modelis, mados dizainerė, aktorė ir antreprenerė ir filantropė. Modelio karjerą mergina pradėjo būdama 14 m. Atstovavo tokius prekinius ženklus, kaip „Guess“, „Urban Decay“, „Victoria's Secret“ bei „Jimmy Choo“.


Joy Corrigan
Joy Corrigan
Vida Press


Jennifer Lopez Majamyje


Jennifer Lynn Lopez (51 m.) – JAV aktorė ir dainininkė, šokėja ir prodiuserė. Jos tėvai Guadalupe Rodríguez ir Davido Lopez kilę iš Puerto Riko.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


Olivia Culpo pakeliui į pilateso treniruotę


Olivia Frances Culpo (29 m.) yra amerikiečių mados influencerė ir socialinių tinklų asmenybė. Laimėjusi „Miss Rhode Island USA“ varžybas, ji buvo vainikuota „Miss USA“, o po to - „Mis Visata“ 2012 m.


Olivia Culpo
Olivia Culpo
Vida Press


Julianne Moore Niujorke


Julianne Moore (60 m.) – garsi amerikiečių aktorė. Ji vaidino tokiuose filmuose, kaip „Still Alice“, „Hannibal“, „Hunger Games“ ir kt.


Julianne Moore
Julianne Moore
Vida Press


Katie Price vedžiojo šunį Lydse


Katrina Amy Alexandra Alexis Price (43 m.), anksčiau buvo žinoma Jordan pseudonimu, yra Anglijos žiniasklaidos asmenybė, modelis ir verslininkė. 


Katie Price
Katie Price
Vida Press


Georgina Burke Niujorke


Georgina Burke - garsus „plius“ dydžio modelis iš Australijos.


Georgina Burke
Georgina Burke
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis