Šios dienos stilingiausieji (Blake Lively, Ryan Reynolds, Kendall Jenner ir kt.)

Ar jau suformavote šiltojo sezono garderobą? Siūlome pasisemti įkvėpimo. Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Blake Lively ir Ryan Reynolds su dukra ir šunimi vaikštinėjo Niujorke


Blake Lively (33 m.) yra JAV aktorė, kuri geriausiai žinoma iš atlikto Serena van der Woodsen vaidmens paauglių dramos seriale „Gossip Girl“. Taip pat yra dažnai atpažįstama iš tokių filmų kaip: „Accepted“, „The Sisterhood of the Traveling Pants“, „The Private Lives of Pippa Lee“, „The Town“ ir „Green Lantern“.


Ryan Reynolds (44 m.) yra garsus aktorius iš Kanados. Daugelis jį žino iš tokių kultinių kino filmų, kaip „Deadpool“, „Fast and Furiuos“, „Pussycat Dolls“, „Life“, „Blade“, „Burried Alive“ ir kt.


Blake Lively ir Ryan Reynolds
Blake Lively ir Ryan Reynolds
Vida Press


Gigi Hadid iš fotosesijos Niujorke išėjo vilkėdama „Louis Vuitton“


Jelena Noura „Gigi“ Hadid (26 m.) yra amerikiečių modelis. 2014 m. lapkričio mėn. G. Hadid debiutavo „Models.com“ reitinge „Top 50 Models“. 2016 m. britų mados taryba ją paskelbė tarptautiniu metų modeliu. Per ketverius metus Gigi Hadid 35 kartus pasirodė tarptautiniuose „Vogue“ žurnalų viršeliuose.


Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press / BACKGRID USA


Kendall Jenner išeina iš „Four Seasons“ Niujorke


Kendall Nicole Jenner (25 m.) - JAV modelis, nuomonės formuotoja. Išgarsėjo filmuodamasi garsiame realybės šou „Keeping Up With Kardashians“. Modelio karjerą pradėjo būdama 14 metų.


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Irina Shayk Niujorke


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio.


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Ashley Roberts prie „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė.


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Maria Bakalova Los Andžele


Maria Valcheva Bakalova (24 m.) yra bulgarų aktorė. Ji pelnė tarptautinį pripažinimą už vaidmenį 2020 m. Tutaro Sagdiyevo filme „Boratas“. 


Maria Bakalova
Maria Bakalova
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press / RUSHEN / BACKGRID


Kaia Gerber Los Andžele


Kaia Jordan Gerber (19 m.) - JAV modelis, aktorė. Ji yra modelio Cindy Crawford ir verslininko Rande Gerber dukra. Modelio karjerą mergina pradėjo debiutu 2018 m. mados savaitės metu. Nuo to laiko įvairūs garsūs prekiniai ženklai ją samdo reklaminėms kampanijoms.


Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press / Rachpoot / BACKGRID USA


Wendy Williams vaikštinėdama Niujorke pasidabino pliušiniais žaislais


Wendy Joan Williams (56 m.) yra JAV televizijos laidų vedėja, žiniasklaidos asmenybė, verslininkė ir rašytoja. Nuo 2008 m. ji veda televizijos pokalbių laidą „The Wendy Williams Show“. Prieš televiziją Williamsas buvo radijo laidų vedėja.


Wendy Williams
Wendy Williams
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis