Naują dizainerės Ingos Miltienienės kolekciją padiktavo karantinas: nuotakos renkasi universalias sukneles

Karantinas pakoregavo ne tik daugelio jaunavedžių planus, bet ir pakeitė nuotakų prioritetus renkantis suknelę. Svarbiausia – universalumas. Į tai atsižvelgdama kolekciją MORTA 2021, dvelkiančią gracija, modernumu ir lengvumu, kūrė dizainerė Inga Miltienienė. Jos kurtos suknelės tinka tiek ištaigingai puotai, tiek kukliai ceremonijai metrikacijos skyriuje.


Šiuo sudėtingu Lietuvai ir pasauliui laiku itin sunku planuoti. Poros organizuoja vestuves turėdami scenarijus A ir B, kai kurie jų atšaukia didžiules šventes ir pasirenka kuklų susirašymą arba išvis nukelia vestuves kitiems metams, supratę, kad negalės jų atšokti su brangiausiais žmonėmis. Tad pagrindinis dizainerės tikslas ir buvo sukurti tokias sukneles, kurios būsimų nuotakų neįspraustų į rėmus – puikiai tiktų kad ir kaip susiklostytų aplinkybės šventės dieną.


MORTA mados namų įkūrėja, dizainerė Inga Miltienienė kasmet stengiasi nustebinti naujais audiniais, kirpimais ir elementais. Šiųmetė kolekcija dvelkia elegancija ir grakštumu. Priešingai, nei ankstesniais metais, nėrinių ir gėlių motyvų lieka vis mažiau – tai jau vakar dienos tendencija. Šiandien nuotakos vis drąsiau renkasi lygaus audinio, klasikinio varianto vestuvines sukneles.


„Minimalistinės vestuvinės suknelės tinka tiek keliant prabangią puotą, tiek kukliam susirašymui. Karantinas išties pakoreagavo nuotakų planus. Dauguma jų nukėlė šventes, nes į jas negali atvykti artimieji, arba pasirinko metrikacijos skyrių ir kuklią ceremoniją. Tad sunkiausia užduotis ir buvo sukurti sukneles, tinkančias bet kuriam šių scenarijų“, – pripažįsta I.Miltienienė. Šios suknelės galės tarnauti ir praėjus karantino laikotarpiui – tiks pasipuošti į krikštynas ar taip populiarią baltąją vakarienę.


Vestuvinių suknelių kolekciją pristačiusį modelį paruošti padėjo plaukų stilistė Alina Gai, makiažo meistrė Sandra Ati, o įamžino fotografas Dmitry Zemenkov.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis