Šios dienos stilingiausieji (Rihanna, Selena Gomez, Kendall Jenner ir kt.)

Nauja savaitė prasidėjo. Vėl kimbame į darbus, o pavasario saulė ne tik gerina nuotaiką, bet ir įneša vis daugiau spalvų į garderobą. Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Rihanna su šeima vakarieniavo Santa Monikoje


Rihanna (33 m.) – JAV dainininkė, dainų autorė. Yra laimėjusi 9 „Grammy“ apdovanojimus. Rihanna gimė ir augo Barbadose. 2017 m. išleido savo vardinę makiažo priemonių liniją „Fenty Beauty“. 2019 m. žurnalas „Forbes“ pripažino Rihanną kaip daugiausiai uždirbančią moterį dainininkę pasaulyje, įvertinęs jos turtą 600 mln. JAV dolerių.


Rihanna
Rihanna
Vida Press / BACKGRID USA


Kendall Jenner stebėjo varžybas Niujorke


Kendall Nicole Jenner (25 m.) - JAV modelis, nuomonės formuotoja. Išgarsėjo filmuodamasi garsiame realybės šou „Keeping Up With Kardashians“. Modelio karjerą pradėjo būdama 14 metų.


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Sophie Turner ir Joe Jonas atvyko į restoraną Holivude


Sophie Belinda Jonas (25 m.) - anglų aktorė. Ji debiutavo atlikusi Sansa Stark vaidmenį HBO epiniame fantastiniame televizijos seriale „Sostų karai“, už kurį 2019 m. gavo „Primetime Emmy“ nominaciją už išskirtinę antrojo plano aktorę dramos seriale.


Joseph Adam Jonas (31 m.) – amerikiečių dainininkas ir aktorius. Šiuo metu atstovauja savo muzikos grupei "DNCE", kurioje yra pagrindinis vokalistas. Anksčiau grojo kartu su savo broliais Kevin Jonas ir Nick Jonas poproko grupėje „Jonas Brothers“.


Sophie Turner ir Joe Jonas
Sophie Turner ir Joe Jonas
Vida Press


Gigi Hadid savaitgalį atšventė 26 gimtadienį


Jelena Noura „Gigi“ Hadid (26 m.) yra amerikiečių modelis. 2014 m. lapkričio mėn. G. Hadid debiutavo „Models.com“ reitinge „Top 50 Models“. 2016 m. britų mados taryba ją paskelbė tarptautiniu metų modeliu. Per ketverius metus Gigi Hadid 35 kartus pasirodė tarptautiniuose „Vogue“ žurnalų viršeliuose.


Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press


Bella Hadid sesės gimtadienyje


Isabella Khair Hadid (24 m.) – garsiosios Gigi Hadid sesuo, amerikiečių modelis. 2016 m. „Models.com“ ją išrinko „Metų modeliu“.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Irina Shayk Niujorke


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio.


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Myleene Klass pastebėta prie „Smooth Radio“


Myleene Angela Klass (42 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus.


Myleene Klass
Myleene Klass
BACKGRID UK/ Vida Press


Zoe Hardman pakeliui į „Heart Radio“


Zoe Kristi Hardman (38 m.) yra britų televizijos laidų vedėja ir aktorė. Pirmą kartą ekranuose ji pasirodė 2005 m., realybės šou „Playing It Straight“.


Zoe Hardman
Zoe Hardman
BACKGRID UK/ Vida Press


Selena Gomez vakarieniavo Malibu


Selena Marie Gomes (28 m.) – amerikiečių aktorė, popmuzikos atlikėja. Išpopuliarėjo įgarsindama Alex Russo, Emmy apdovanojimą gavusiame Disney kanalo seriale „Vaverlio burtininkai“. Vėliau pradėjo vaidinti pati.


Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press


April Love Geary Malibu


April Love Geary
April Love Geary
Vida Press / RMBI / BACKGRID USA


Molly Smith šventė 28 gimtadienį


Molly Smith
Molly Smith
Vida Press


Molly Mae Mančesteryje


Molly Mae
Molly Mae
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis