Šios dienos stilingiausieji (Sarah Jessica Parker, Cindy Crawford ir kt.)

Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Cindy Crawford ir Rande Gerber vakarieniavo „Nobu“ Malibu


Cynthia Ann Crawford (55 m.) yra amerikiečių modelis, aktorė ir verslininkė. Devintajame ir dešimtajame dešimtmetyje C. Crawford buvo vienas populiariausių supermodelių ir puošė daugelio žurnalų viršelių, dalyvavo madų šou, reklaminėse fotosesijose.


Rande Gerber (58 m.) yra Amerikos pramogų pramonės verslininkas. Jis įkūrė naktinio gyvenimo kompanijas „Midnight Oil“ ir „Gerber Group“. Barų ir naktinio gyvenimo pramonės verslininko portfelį sudarė restoranai, barai ir holai visame pasaulyje.


Cindy Crawford ir Rande Gerber
Cindy Crawford ir Rande Gerber
Vida Press


Sarah Jessica Parker išeina iš savo parduotuvės Niujorke


Sarah Jessica Parker (55 m.) – žydų kilmės amerikiečių aktorė, prodiuserė. Geriausiai žinoma dėl vaidmens „HBO“ televizijos seriale „Seksas ir miestas“, kuriame vaidino pagrindinę veikėją Kerę Bredšou. Už šį vaidmenį aktorė yra pelniusi keturis „Auksinio gaublio“, tris Ekrano aktorių gildijos ir du „Emmy“ apdovanojimus.


Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Vida Press


Priyanka Chopra atvyko į BAFTA apdovanojimus


Priyanka Chopra Jonas (38 m.) yra Indijos aktorė, dainininkė ir kino prodiuserė. Konkurso „Mis pasaulis 2000“ nugalėtoja „Chopra“ yra viena geriausiai apmokamų ir populiariausių Indijos pramogų verslo atstovių. Ji yra gavusi daugybę apdovanojimų, įskaitant Nacionalinį kino apdovanojimą ir penkis „Filmfare“ apdovanojimus.


Priyanka Chopra
Priyanka Chopra
BACKGRID UK/ Vida Press


Rosie Huntington-Whiteley išeina iš viešbučio Niujorke


Rosie Alice Huntington-Whiteley (33 m.) yra anglų modelis ir aktorė. Ji yra geriausiai žinoma dėl to, kad buvo vienas iš taip vadinamų „angelų“, atstovaujančių apatinio trikotažo prekinį ženklą „Victoria's Secret“.


Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
Vida Press


Tana Mongeau Holivude


Tana Marie Mongeau (22 m.) yra JAV interneto asmenybė, muzikantė ir modelis. Ji žinoma dėl savo „storytime“ tipo ir panašių komedijos žanro vaizdo įrašų.


Tana Mongeau
Tana Mongeau
Vida Press / Rachpoot / BACKGRID USA


Lady Victoria Hervey Holivude


Lady Victoria Frederica Isabella Hervey (44 m.) yra anglų modelis, socialistė, aristokratė ir buvusi „It girl“. Ji yra 6-osios Bristolio markizės duktė, 7-osios markizės pusseserė ir 8-osios markizės sesuo bei ledi Isabella Hervey.


Lady Victoria Hervey
Lady Victoria Hervey
Vida Press / Rachpoot / BACKGRID USA


Sian Welby išeina iš „Global Radio“


Siân Welby (34 m.) yra anglų televizijos laidų vedėja ir radijo laidų vedėja, labiausiai žinoma dėl savo darbo su „Channel 5“, BBC, ITV ir „Channel 4“. S. Welby anksčiau kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį nuo 7 iki 10 val. rengė savo nacionalinę radijo laidą „Heart Radio“.


Sian Welby
Sian Welby
Vida Press


Lucy Horobin išeina iš „Global Studios“


Lucy Clare Horobin (41 m.) yra britų radijo laidų vedėja, gerai žinoma dėl laidos „Heart London Drivetime“, kurią veda kartu su Jason King. Ji studijavo Notingemo Trento universitete, kur įgijo transliuotosios žurnalistikos bakalaurą.


Lucy Horobin
Lucy Horobin
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis