Šios dienos stilingiausieji (Vanessa Hudgens, Cara Delevingne, Rihanna ir kt.)

Tradiciškai, kaip ir kiekvieną vakarą, apžvelkime, kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Rihanna atvyko į naktinį klubą


Rihanna (33 m.) – JAV dainininkė, dainų autorė. Yra laimėjusi 9 „Grammy“ apdovanojimus. Rihanna gimė ir augo Barbadose. 2017 m. išleido savo vardinę makiažo priemonių liniją „Fenty Beauty“. 2019 m. žurnalas „Forbes“ pripažino Rihanną kaip daugiausiai uždirbančią moterį dainininkę pasaulyje, įvertinęs jos turtą 600 mln. JAV dolerių.


Rihanna
Rihanna
Vida Press


Cara Delevingne pakeliui į sporto klubą Holivude


Cara Jocelyn Delevingne (28 m.) yra anglų modelis, aktorė ir dainininkė. Delevingne laimėjo metų modelio vardą „Britų mados apdovanojimuose“ 2012 ir 2014 m. Delevingne savo aktorinę karjerą pradėjo atlikdama nedidelį vaidmenį 2012 m. Anos Kareninos filmo adaptacijoje.


Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press


Vanessa Hudgens išeina iš sporto klubo Holivude


Vanessa Anne Hudgens (32 m.) yra amerikiečių aktorė, dainininkė ir prodiuserė. Debiutuodama vaidybiniame filme „Trylika“, V. Hudgens išgarsėjo suvaidinusi Gabrielę Montez ir tai atnešė jai reikšmingą pagrindinę sėkmę.


Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Vida Press


Jessica Alba pakeliui į ofisą Los Andžele


Jessica Marie Alba (39 m.) – amerikiečių aktorė.


Jessica Alba
Jessica Alba
Vida Press


Zoe Hardman pakeliui į „Heart Radio“


Zoe Kristi Hardman (38 m.) yra britų televizijos laidų vedėja ir aktorė. Pirmą kartą ekranuose ji pasirodė 2005 m., realybės šou „Playing It Straight“.


Zoe Hardman
Zoe Hardman
Vida Press


Sofia Richie pakeliui į sporto klubą Los Andžele


Sofia Alexandera Richie (22 m.) yra amerikiečių socialinės žiniasklaidos asmenybė, modelis ir mados dizainerė. Ji dirbo daugelio pagrindinių prekinių ženklų reklaminėse kampanijose, įskaitant Tommy Hilfiger, Michael Kors ir Miminipi.


Sofia Richie
Sofia Richie
Vida Press


Vogue Williams Londone


Vogue Williams Braves - „Heart Radio“ laidų vedėja.


Vogue Williams
Vogue Williams
Vida Press


Jessica Lange išėjo pasivaikščioti po parką Niujorke


Džesika Filis Lange (71 m.) yra amerikiečių aktorė. Ji yra laimėjusi nemažai apdovanojimų, tarp kurių - du „Oskarai“, du „Emmy“, penki „Auksiniai gaubliai“ bei vienas „Ekrano aktorių gildijos“ apdovanojimas. J. Lange atrado prodiuseris Dino De Laurentiis, kai ji dirbo modeliu „Wilhelmina“ modelių agentūroje.


Jessica Lange
Jessica Lange
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis