Nauja Agnės Deveikytės trumpų vestuvinių suknelių kolekcija alsuoja retro dvasia

Sustojęs įprastas gyvenimo ritmas ir karantinas dizainerei Agnei Deveikytei leido išsigryninti kūrybines idėjas ir būsimoms nuotakoms sukurti dar vieną nuostabią trumpų vestuvinių suknelių kolekciją, kur dera šiuolaikinė rafinuota elegancija ir retro dvasia.  

Pagrindinė vestuvinių suknelių kolekcijos idėja – sukurti tokias sukneles, kurios neįpareigotų nuotakų, derintis prie aplinkos ar įprastų vestuvinių ritualų, o leistų jaustis savimi, patogiai ir nevaržančiai. Tai itin svarbu šiuo nežinomybės dėl ateities metu, nes dauguma vestuvių tampa tiesiog susirašymo ceremonijomis metrikacijos skyriuje ar jaukiomis vakarienėmis pačių artimiausių rate. Tad trumpa balta suknelė, skoningai puošta nėriniais yra pats tinkamiausias pasirinkimas, norint ne tik puikiai atrodyti, bet ir susikurti šventišką nuotaiką. Be to, trumpa vestuvinė suknelė, ne tik nevaržys judesių, bet ir puikiai bus pritaikoma, ir pasibaigus karantinui, kuomet norėsite pasipuošti išskirtine kokteiline suknele, puikiai tiksiančia kitoms šeimoms šventėms: gimtadieniui, krikštynoms ar baltai vakarienei, tereiks tik priderinti aksesuarus.


Kuriant naują trumpų vestuvinių suknelių kolekciją, dizainerę Agnę Deveikytę įkvėpė romantiškas retro stilius, kuriame gausu lengvų, orinių audinių ir rankų darbo nėrinių. Naujos kolekcijos fotosesijai neatsitiktinai buvo pasirinkta aktorė Ingrida Voverytė, nes ji pati yra būsima nuotaika, tad geriausiai galėjo įsikūnyti ir kiekvienai suknelei suteikti atitinkamą charakterį. Neatsitiktinai pasirinkta ir fotosesijos aplinka – „Stiklių“ viešbutis, kuris leido sukurti rafinuotą, išskirtinę retro stiliaus nuotaiką. Taip vestuvinių suknelių kolekcijos pateikimas tapo ir kūrybinio įvaizdžio projektu, kurį padėjo išpildyti ir įgyvendinti profesionalų komanda: fotografė Sandra Tamošiūnė, makiažo specialistė Donata Dakinevičiūtė, plaukų stilistė Aliona Bogdanova, aksesuarų ir lankelių kūrėja Dovilė accessories.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis