Šios dienos stilingiausieji (Chiara Ferragni, Jessica Alba ir kt.)

Penktadienis. Po truputėli ruošiamės ilgojo savaitgalio poilsiui ir gražiausiai pavasario šventei - Velykoms. Tačiau šiandien dar daugelis dirbo, tvarkėsi reikalus. Taigi, kas papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Chiara Ferragni Sempione parke Milane su sūnumi Leone


Chiara Ferragni (33 m.) yra italų verslininkė, mados tinklaraštininkė, influencerė ir dizainerė, bendradarbiavusi su mados ir grožio prekės ženklais per savo tinklaraštį „The Blonde Salad“. 2017 m. rugsėjo mėn. Ch. Ferragni užėmė pirmąją vietą „Forbes“ „Top Fashion Influencers“ sąraše.


Chiara Ferragni
Chiara Ferragni
Vida Press / IPA / BACKGRID UK


Hailey Bieber vakarieniavo su savo vyru Justin Bieber


Hailey Rhode Bieber (24 m.) yra amerikiečių modelis bei nuomonės formuotoja. Jaunystėje Hailey svajojo apie baleto šokėjos karjerą, mokėsi šio meno, tačiau patyrė traumą. Ji ne sykį yra buvusi reklaminių „Guess“, „Ralph Lauren“ ir „Tommy Hilfiger“ fotosesijų veidu. Hailey yra Stephen Baldwin dukra ir Alec Baldwin dukterėčia, Justin Bieber žmona.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Ashley Roberts prie „Global Studios“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė.


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Nicky Hilton Niujorke


Nicholai Olivia Rothschild (37 m.) yra Amerikos verslininkė, nuomonės formuotoja, modelis ir mados dizainerė. Ji gimė įtakingoje Hilton šeimoje, o Rotšildų šeimos nare tapo per santuoką su Jamesu Rothschildu, Viktoro Rothschildo anūku, 3-iuoju baronu Rotšildu. 


Nicky Hilton
Nicky Hilton
Vida Press / BACKGRID USA


Myleene Klass pastebėta išeinanti iš „Smooth Radio“


Myleene Angela Klass (42 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus.


Myleene Klass
Myleene Klass
BACKGRID UK/ Vida Press


Amanda Holden išeina papietauti iš darbo "Heart Radio"


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou "Britain's Got Talent".


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Jessica Alba pakeliui į darbą


Jessica Marie Alba (39 m.) – amerikiečių aktorė.


Jessica Alba
Jessica Alba
Vida Press


Raye Londone


Rachel Agatha Keen (23 m.), profesionaliai žinoma kaip Raye, yra britų dainininkė ir dainų autorė iš Londono.


Raye
Raye
BACKGRID UK/ Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis