„Sandro“ pristato 2021 m. pavasario – vasaros kampaniją: VĖL KARTU

Sausringais kraštovaizdžiais ir kerinčiomis spalvomis Paryžiaus mados namai „Sandro“ kviečia leistis į poetišką kelionę, dedikuotą pabėgimui ir draugystei. Grupė draugų, įkvėpti jaunystės spontaniškumo, keliauja laukiniais keliais. Kadras po kadro dalindamiesi su žiūrovu nerūpestingomis ir lengvabūdiškomis istorijomis. Spontaniškai užfiksuoti gyvenimo nuotykiai. Nesibaigiantis pabėgimas, sustiprintas esminių „Sandro“ vertybių: autentiškumo, šilumos ir bendruomeniškumo jausmo.

Sandro moteris nepaliauja svajojusi apie keliones. Šį sezoną ją įkvepia aštuntojo ir dešimtojo dešimtmečių mada bei vasara Pietų Prancūzijoje. Iš aukštai žvelgdama į Kasio įlankas ji dar niekada nesijautė tokia švytinti. Ši nepriklausoma ledi, kurios retro apranga skleidžia gaivų modernumą, įprasmina naują šių dienų moters portretą.

 

Ji klauso funky muzikos ir naujam gyvenimui prikelia utopinį aštuntojo dešimtmečio aprangos kodą. Šiltos spalvos: oranžinė, smėlio, ochros ir vanilės – išblukusios saulėje, prigesintos ir minkštos. Jos derinamos su elegantiška balta ar žalsvais jūros tonais. Kolekcijoje atgaivinama aštuntojo dešimtmečio rankdarbių idėja. O gėlių motyvai derinami su zebro dryžiais. Gėlėmis nusagstyta visa kolekcija: švarkai, šilkiniai ir lino bei šilko audiniai, angliškais siuviniais puoštos palaidinės.

 

Nesuklyskite, tai ne tiesioginė „Flower power“ mados interpretacija ar laukinių Vudstoko laikų atgimimas: „Sandro“ moteris geba tobulai derinti skirtingus stilius ir puikiai žaidžia kontrastais. Tad 1980-ųjų estetika derinama su 2000-ųjų minimalizmu, pridedant šiek tiek kasdienio paprastumo, kitaip tariant, šią kolekciją geriausiai apibūdina terminas „effortless chic“.

 

„Sandro“ moteris žaidžia lyčių kodais, iš brolio skolinasi megztuką ir oversized marškinius bei derina juos su moteriškais drabužiais. Jos megzti apatiniai gali būti dėvimi ir kaip kasdieniai drabužiai. Švarko atlape įsegtas gėlės žiedas. O kiek laisvokas kelnes prilaiko šilkinė skarelė.

 

Kūrybinė komanda šią kolekciją dedikuoja miestietei, trokštančiai, kad vasara niekada nesibaigtų. Elegantiška, smagi ir stebinanti.  

 

Šia ypatinga proga „Sandro“ atskleidžia ir naująjį minimalistinį mados namų logotipą, kuriame darniai dera retro ir modernus stiliai. Šis naujas ženklas atskleidžia „Sandro“ kūrybines ambicijas, lydinčias 2021 m. pavasario – vasaros kampanijos pristatymą. Nuotraukos: Eddie Wrey

Stilistas: Carlos Nazario

Modeliai: Quinn Elin Mora, Ashley Radjarame, Lucas El Bali, Guiaume Beaudru

Kūrybinė vizija: Atelier Franck Durand

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis