Šios dienos stilingiausieji (Kendall Jenner, Sarah Jessica Parker ir kt.)

Pirmoji kalendorinio pavasario diena. Ar ji į garsių žmonių garderobus atnešė daugiau drąsos ir spalvų? Pasižiūrėkime!

Olivia Palermo ir Nicky Hilton išėjo pasivaikčioti Niujorke


Olivia Palermo (34 m.) yra amerikiečių visuomenininkė, nuomonės formuotoja, madistė ir verslininkė. O. Palermo išpopuliarėjo labai skandalingai - po to, kai padavė į teismą socialiterank.com už tai, kad jie išplatino laišką, kuris pasirodė esąs melagingas.


Nicholai Olivia Rothschild (37 m.) yra Amerikos verslininkė, nuomonės formuotoja, modelis ir mados dizainerė. Ji gimė įtakingoje Hilton šeimoje, o Rotšildų šeimos nare tapo per santuoką su Jamesu Rothschildu, Viktoro Rothschildo anūku, 3-iuoju baronu Rotšildu. 


Olivia Palermo ir Nicky Hilton
Olivia Palermo ir Nicky Hilton
Vida Press


Sarah Jessica Parker pastebėta prie savo parduotuvės Niujorke


Sarah Jessica Parker (55 m.) – žydų kilmės amerikiečių aktorė, prodiuserė. Geriausiai žinoma dėl vaidmens „HBO“ televizijos seriale „Seksas ir miestas“, kuriame vaidino pagrindinę veikėją Kerę Bredšou. Už šį vaidmenį aktorė yra pelniusi keturis „Auksinio gaublio“, tris Ekrano aktorių gildijos ir du „Emmy“ apdovanojimus.


Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Vida Press


Kendall Jenner pakeliui į pilateso treniruotę


Kendall Nicole Jenner (25 m.) yra amerikiečių modelis, socialinių tinklų žvaigždė ir žiniasklaidos asmenybė. Jenner yra Kris Jenner ir Caitlyn Jenner duktė. Ji išgarsėjo televizijos realybės šou „Keeping Up with Kardashians“. Jenner pradėjo dirbti modeliu būdama 14 metų.


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press / Rachpoot / MEG​A


Bradley Cooper Niujorke


Bradley Charles Cooper (46 m.) yra amerikiečių aktorius ir kino kūrėjas. Jis buvo nominuotas įvairiems apdovanojimams, įskaitant aštuonis „Oskarų“ ir „Tony“ apdovanojimus, yra laimėjęs du „Grammy“ ir BAFTA apdovanojimus. 2015 m. Cooperis tris kartus pasirodė „Forbes Celebrity 100“ ir „Time“ įtakingiausių žmonių sąraše. Daugeliui gerai atpažįstamas dėl pagrindinio vaidmens bene populiariausiame ir sėkmingiausiame 2018 m. kino filme „A Star Is Born“.


Bradley Cooper
Bradley Cooper
Vida Press


Emily Ratajkowski vedžiojo šunį Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu laukiasi vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Nick Jonas Niujorke


Nicholas Jerry (28 m.), geriau žinomas kaip „Nick“ Jonas, yra Amerikos dainininkas, dainų autorius bei aktorius, geriausiai žinomas kaip pop roko grupės „Jonas Brothers“ narys. Šį kolektyvą jis įkūrė kartu su savo broliais Joe ir Kevin.


Nick Jonas
Nick Jonas
Vida Press


Jenni Falconer išeina iš „Global Studios“


Jenni Falconer (45 m.) yra Škotijos radijo ir televizijos laidų vedėja. Ji reguliariai pasirodo „ITV“ kanalo laidoje „Šis rytas“ kaip nuolatinė kelionių reporterė ir nuolatinė „BBC One“ nacionalinių loterijų vedėja. 


Jenni Falconer
Jenni Falconer
Vida Press


Amanda Holden išeina iš „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Po pietų A. Holden į darbą sugrįžo vilkėdama kur kas ryškesnį ansamblį.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis