Milano mados savaitė: „Fendi“ 2021 m. rudens-žiemos kolekcija

Po legendinio mados dizainerio Karl Lagerfeld mirties britų dizaineris Kim Jones tapo naujuoju italų mados namų „Fendi“ kūrybos vadovu. Milano mados savaitės metu pristatydamas „Fendi“ 2021 m. rudens-žiemos kolekciją, jis sakė, kad tai - „Anglija Romai ir Anglija Romoje“. 

Ir iš tiesų, panašu, kad Kim Jones turi savo istoriją, kurią nori pasakoti, nori išlikti ištikimas savo šaknims bei kultūrai. Bet nemažiau dizaineris siekė atvaizduoti ir viską, ką geriausio turi Italija - pradedant kvapą gniaužančiais gamtos peizažais, baigiant įstabia ir unikalia architektūra.Londone gimęs ir Kenijoje augęs kūrėjas dar visai neseniai pasauliui pristatė pirmuosius savo darbus mados namuose „Fendi“. Vos prieš mėnesį, šių metų sausio pabaigoje, Kimas Jonesas pristatė debiutinę kolekciją, o dabar pasirodė ir antroji – 2021 m. šaltajam sezonui skirtų moteriškų drabužių linija.


Mados mylėtojai visame pasaulyje „Fendi“ 2021 m. rudens-žiemos kolekciją jau spėjo tituluoti kaip moteriškiausią iš visų, pristatytų Milano mados savaitės metu. Ansambliuose galime matyti daug prabangių medžiagų - kailio, odos ir šilko, vyrauja neutralių, žemiškų spalvų paletė.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis