Milano mados savaitė: „Prada“ 2021 m. rudens-žiemos kolekcija

Vasario 25 dieną, ketvirtadienį, italų mados namų „Prada“ dizaineriai – Muccia Prada ir Raf Simons – skaitmeninėje Milano mados savaitėje pristatė savo naujausią moterims skirtą 2021–2022 m. rudens-žiemos kolekciją.

Panašu, kad niekas nebežino, kas šiame pasaulyje tebėra „normalu“, kadangi jau daugiau nei metus nebegyvename įprastinio – „normalaus“ – gyvenimo. Niekas nežino, kokie mes būsime, kokia bus mūsų aplinka ir kokios tendencijos vyraus, kai pagaliau galėsime sugrįžti į panašius į„prieškoronavirusinius“ laikus. Todėl Muccia Prada vienbalsiai su Raf Simons apie kolekciją sakė: „Tetriumfuoja optimizmas!". Dizaineriai kviečia nors šiek tiek atsipūsti ir pasiruošti netrukus ir vėl atsiversiančiam pasauliui. Kurdami šaltajam sezonui skirtą moteriškų drabužių kolekciją „Prada“ dizaineriai rėmėsi sausį pristatytos vyriškos kolekcijos modeliu: „Manome, kad dabar – ne laikas išsišokti. Stabilumas ir tęstinumas yra tai, ko mums visiems reikia".


Tiesa, 2021 m. pavasario-vasaros kolekcija buvo pirmoji bendra, kurią kartu sukūrė Muccia Prada ir Raf Simons. Ir nors sulaukė nemažai kritikos, o ypatingai R. Simons indėlis – duetas nepabūgo mėginti dar sykį.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis