Šios dienos stilingiausieji (Lady Gaga, Alessandra Ambrosio, Hugh Jackman ir kt.)

Ketvirtadienis - mažasis penktadienis. Kaip manote, ar garsūs žmonės jau atsipalaidavo ir nekreipė dėmesio į išvaizdą, ar, vistik, dar labiau išsičiustė? Tad kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Lady Gaga pastebėta Romoje


Lady Gaga (34 m.) – JAV dainininkė, dainų autorė, prodiuserė, aktorė, verslininkė, filantropė ir aktyvistė. Lady Gaga išgarsėjo 2008 m. milžiniškais tarptautiniais hitais tapusiomis elektroninės šokių muzikos dainomis „Just Dance“, „Poker Face“ ir debiutiniu albumu „The Fame“. 2018 m. ji nusifilmavo ir užkariavo didžiuosius ekranus, atlikdama pagrindinį vaidmenį kino juostoje „A Star Is Born“.


Lady Gaga
Lady Gaga
BACKGRID UK/ Vida Press


Alessandra Ambrosio Los Andžele


Alessandra Corine Ambrósio (39 m.) yra Brazilijos ir Amerikos modelis, aktorė, mados dizainerė, verslininkė ir televizijos žvaigždė. Ji yra žinoma dėl savo darbo su „Victoria's Secret“ , buvo išrinkta pirmuoju bendrovės PINK linijos modeliu. A. Ambrosio buvo „Victoria's Secret“ angelas 2004–2017 m.


Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Vida Press


Kiek vėliau ji pastebėta išėjusi pasivaikščioti į kalnus.


Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Vida Press


Al Pacino prabangiame „Il Pistaio“ restorane Beverli Hilse


Alfredas Džeimsas Pačino (80 m.) – amerikiečių aktorius. Labiausiai žinomas dėl vandmens F. F. Coppola kino juostoje „Krikštatėvis“ ir jo tęsiniuose. Jame atliko vieną iš pagrindinių vaidmenų – buvo Korleonų šeimos donas.


Al Pacino
Al Pacino
Vida Press


Georgina Burke Niujorke


Georgina Burke - garsus „plius“ dydžio modelis iš Australijos.


Georgina Burke
Georgina Burke
Vida Press


Hugh Jackman su žmona Deborra Lee Furness Manhatane


Hugh Jackman (52 m.) - Australijos kino aktorius ir prodiuseris. Labiausiai žinomas dėl atlikto Ernio vaidmens X-menų filmų serijose, taip pat vaidmenų kino filmuose „Keitė ir Leopoldas“, „Van Helsingas“, „Prestižas“, „Australija“, „Vargdieniai“ ir „Kaliniai“.


Hugh Jackman su žmona Deborra Lee Furness
Hugh Jackman su žmona Deborra Lee Furness
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Radio“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė.


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Irina Shayk ankstų rytą Niujorke


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio.


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Nicky Hilton Rothschild grįžta namo po pietų Niujorke


Nicholai Olivia Rothschild (37 m.) yra Amerikos verslininkė, nuomonės formuotoja, modelis ir mados dizainerė. Ji gimė įtakingoje Hilton šeimoje, o Rotšildų šeimos nare tapo per santuoką su Jamesu Rothschildu, Viktoro Rothschildo anūku, 3-iuoju baronu Rotšildu.


Nicky Hilton Rothschild
Nicky Hilton Rothschild
Vida Press


Gavin Rossdale su sūnumi Kingston Los Andžele


Gavin McGregor Rossdale (55 m.) yra anglų dainininkas, dainų autorius ir muzikantas, geriausiai žinomas kaip roko grupės „Bush“ pagrindinis dainininkas ir gitaristas.


Gavin Rossdale su sūnumi Kingston
Gavin Rossdale su sūnumi Kingston
Vida Press


Lucy Hale Studio Sityje


Karen Lucille Hale (31 m.) yra amerikiečių aktorė ir dainininkė. Ji pirmą kartą išgarsėjo atlikusi Becca Sommers vaidmenį seriale „Bionic Woman“ ir Rose Baker vaidmenį seriale „Privileged“.


Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis