Šios dienos stilingiausieji (R. Witherspoon, B. Cooper, H. Bieber ir kt.)

Rytoj - penktadienis. Ir nors progų pasipuošt dar vis mažoka, į kitus pasidairyt - smalsu. Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Winnie Harlow su mylimuoju vakarieniavo Malibu


Chantelle Whitney Brown-Young (26 m.), geriau žinoma kaip Winnie Harlow, yra Kanados modelis, vitiligo odos ligos ambasadorė. 2014 m. ji išgarsėjo tapusi JAV televizijos realybės šou „America's Next Top Model“ dalyve.


Winnie Harlow
Winnie Harlow
Vida Press / ShotbyNYP / BACKGRID


Bradley Cooper su dukryte Lea Niujorke


Bradley Charles Cooper (46 m.) yra amerikiečių aktorius ir kino kūrėjas. Jis buvo nominuotas įvairiems apdovanojimams, įskaitant aštuonis „Oskarų“ ir „Tony“ apdovanojimus, yra laimėjęs du „Grammy“ ir BAFTA apdovanojimus. 2015 m. Cooperis tris kartus pasirodė „Forbes Celebrity 100“ ir „Time“ įtakingiausių žmonių sąraše. Daugeliui gerai atpažįstamas dėl pagrindinio vaidmens bene populiariausiame ir sėkmingiausiame 2018 m. kino filme „A Star Is Born“.


Bradley Cooper
Bradley Cooper
Vida Press


Hailey Bieber atvyko į kirpyklą


Hailey Rhode Bieber (24 m.) yra amerikiečių modelis bei nuomonės formuotoja. Jaunystėje Hailey svajojo apie baleto šokėjos karjerą, mokėsi šio meno, tačiau patyrė traumą. Ji ne sykį yra buvusi reklaminių „Guess“, „Ralph Lauren“ ir „Tommy Hilfiger“ fotosesijų veidu. Hailey yra Stephen Baldwin dukra ir Alec Baldwin dukterėčia, Justin Bieber žmona.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press / LaStarPixMEDIA / BACKGRID


Ana Sorokina Niujorke


Ana Sorokina (30 m.) gimė ir užaugo Rusijoje, išgarsėjo dėl sukčiavimo. 2013 m. jauna moteris persikėlė gyventi į JAV bei susikūrė sau naują asmenybę. Pasivadinusi Anna Delvey prisistatinėjo turtinga paveldėtoja iš Vokietijos. Net kelerius metus ji vogė ir naudojosi įvairiomis paslaugomis nemokamai, kol 2019 m. pagaliau buvo sugauta ir nuteista. 2019 m. pagal šią istoriją buvo sukurtas televizijos serialas „Inventing Anna“.


Ana Sorokina
Ana Sorokina
Vida Press


Reese Witherspoon išsiruošė į žygį Los Andžele


Reese Witherspoon (44 m.) - kino aktorė ir prodiuserė, apdovanota „Oskarų“, „Auksinių gaublių“ ir BAFTA apdovanojimais už vaidmenį 2005 m. filme „Ties jausmų riba“. 2010 m. gruodį buvo atidengta jos vardo žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje. Išskirtinį interviu su Reese Witherspoon skaitykite kovo mėnesio žurnalo „Moteris“ numeryje (prekyboje nuo vasario 26 d.)


Reese Witherspoon
Reese Witherspoon
Vida Press


Ashley Roberts pastebėta netoli „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė.


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Myleene Klass Londone


Myleene Angela Klass (42 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus.


Myleene Klass
Myleene Klass
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis