Šios dienos stilingiausieji (Avril Lavigne, Bella Hadid ir kt.)

Vakar pasaulis nusidažė rausvais atspalviais ir sublizgo širdelėmis - šv. Valentino diena. Ar tai privertė garsius žmones pasitempti, o gal jie kaip tik dar labiau atsipalaidavo? Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Kelly Bensimon Niujorke


Modelis Kelly Bensimon, vedžiodama šunį, buvo nusiteikusi žaismingai. Pamačiusi paparacius - pademonstravo jogos pozą. Ji dėvėjo „Pologeorgis“ striukytę bei spalvotas „Splits59“ tampres.


Kelly Jean Killoren Bensimon (52 m.) yra JAV nekilnojamojo turto agentė, knygų autorė, nuomonės formuotoja, „Elle Accessories“ įkūrėja bei buvęs modelis. Ji taip pat nuo 2 iki 4 sezono vaidino televizijos seriale „Tikrosios Niujorko namų šeimininkės“.


Kelly Bensimon
Kelly Bensimon
Vida Press


Avril Lavigne Holivude su mylimuoju Mod Sun


Avril Ramona Lavigne (36 m.) – Kanados roko atlikėja, dainų rašytoja ir aktorė.


Avril Lavigne
Avril Lavigne
Vida Press


Irina Shayk grįžta namo po rytinio pasivaikščiojimo


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio.


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Tallia Storm po filmavimų televizijoje


Tallia Storm (22 m.) muzikos atlikėja ir dainų autorė, gyvenanti Jungtinėje Karalystėje. Pamačiusi paparacius ji su malonumu pademonstravo ne tik savo naują šukuoseną, bet ir pilvo presą.


Tallia Storm
Tallia Storm
Vida Press


Lucy Hale Los Andžele


Karen Lucille Hale (31 m.) yra amerikiečių aktorė ir dainininkė. Ji pirmą kartą išgarsėjo atlikusi Becca Sommers vaidmenį seriale „Bionic Woman“ ir Rose Baker vaidmenį seriale „Privileged“.


Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press


Paige Butcher pastebėta Los Andžele su sūnumi


Paige Butcher (41 m.) - JAV aktorė, Eddy Murphy žmona.


Paige Butcher
Paige Butcher
Vida Press


Zoe Hardman pakeliui į „Global Radio“


Zoe Kristi Hardman (38 m.) yra britų televizijos laidų vedėja ir aktorė. Pirmą kartą ekranuose ji pasirodė 2005 m., realybės šou „Playing It Straight“.


Zoe Hardman
Zoe Hardman
Vida Press


Bella Hadid po pietų Niujorke


Isabella Khair Hadid (24 m.) – garsiosios Gigi Hadid sesuo, amerikiečių modelis. 2016 m. „Models.com“ ją išrinko „Metų modeliu“.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis