Šios dienos stilingiausieji (Ivanka Trump, Paris Hilton, Justin Bieber ir kt.)

Nei žiema, nei virusas dar vis niekur nesitraukia. O kol mažai tėra ką veikti, apžvelkime, kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Paris Hilton ir Saweetie šėlionės Beverli Hilse


Paris Hilton ir Saweetie šiandien nusprendė po Beverli Hilsą pasivažinėti mergaitišku šviesiai žydru „Bentley“ markės automobiliu. Panašu, kad joms buvo labai smagu. Paris vilkėjo tamsiai rožinės spalvos velvetinį sportinį kostiumą, prie kurio priderino tokios pat spalvos aukštakulnius bei „Chanel“ rankinę. Jos kaklą ir ausis puošia „90210“ juvelyrika su deimantais.


Paris Hilton ir Saweetie
Paris Hilton ir Saweetie
Vida Press


Paris Whitney Hilton (39 m.) – JAV modelis, aktorė, dainininkė. Ji yra šeimos verslo – didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo Hilton – paveldėtoja.


Paris Hilton
Paris Hilton
Vida Press


Diamonté Quiava Valentina Harper (27 m.), geriau atpažįstama pagal sceninį slapyvardį Saweetie – amerikiečių reperė ir dainų autorė. Išleidusi debiutinį singlą „Icy Grl“, pasirašė kontraktą su „Warner Records“.


Saweetie
Saweetie
Vida Press


Janette Manrara, po tiesioginės rytinės laidos filmavimo


Janette Manrara Škorjanec (37 m.) – profesionali kubiečių kilmės šokėja ir choreografė iš Majamio, Floridoje.


Janette Manrara
Janette Manrara
Vida Press


Ivanka Trump su vaikais


Pasiėmusi savo vaikus po pamokų Ivanka Trump juos pavaišina ledais.


Ivana Marie „Ivanka“ Trump (39 m.) – JAV verslininkė, buvusio JAV Prezidento Donald Trump duktė, ėjusi vyriausiosios patarėjos Baltuosiuose rūmuose pareigas.


Ivanka Trump
Ivanka Trump
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Heart Radio“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts išeina iš „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė.


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Justin Bieber Los Andžele


Šiandien Justin Bieber (26 m.), kanadiečių popmuzikos atlikėjas, iš namų išėjo vilkėdamas pižamą. 


Justin Bieber
Justin Bieber
Vida Press


Zoey Deutch Los Andžele 


Zoey Francis Thompson Deutch (26 m.) yra amerikiečių aktorė ir prodiuserė. Ji yra režisieriaus Howard Deutch ir aktorės-režisierės Lea Thompson dukra. Ji pelnė pripažinimą už savo vaidmenis filme „Everybody Wants Some“, „Netflix“ komedijų seriale „Politician“ ir „Netflix“ filme „Set It Up“.


Zoey Deutch
Zoey Deutch
Vida Press


Melisa Sata švenčia jubiliejų


Melisa Sata – JAV gimusi Italijos TV laidų vedėja, modelis ir kino aktorė. Sekmadienį jai sukako 35 m. ir šiandien ji susitiko su draugais šios progos pažymėti. Ji buvo pastebėta išeinanti iš prabangios juvelyrikos parduotuvės „Cartier“, kur pasidovanojo sau aukso apyrankę.


Melisa Sata
Melisa Sata
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis