Dizainerė Agnė Deveikytė: „Noriu suteikti moterims galimybę palepinti save“

„Karantino metu tikrai neverta liūdėti ir nustoti rūpintis savo išvaizda“, – taip mano garsi dizainerė Agnė Deveikytė, įgyvendinusi ilgai brandintą svajonę – sukurti šilkinių ir atlasinių chalatų kolekciją, kuri įkvėptų moteris puoštis.

Ši dizainerės A. Deveikytės šilkinių ir atlasinių chalatų kolekcija yra išskirtinė tuo, kad kiekviena moteris gali dalyvauti kūrybiniame procese ir kartu su dizainerės pagalba susikurti unikalų dizainą ar dekorą, skirtą būtent jai.A. Astaitės nuotr.


 

„Tikiu, kad kiekviena moteris svajoja pasijusti tikra namų karaliene. Tad šiai kolekcijai skyriau ypatingą dėmesį tiekėjų atrankai ir audinių kokybei. Man norėjosi moterims suteikti galimybę save palepinti ir artėjant gražiausioms metų šventėms leisti sau pasimėgauti šilko švelnumu ir prabanga“, – savo kolekcijos idėjos inspiracija dalijosi Agnė Deveikytė.

 

A. Astaitės nuotr.
Dizainerė Agnė Deveikytė savo kolekcijas kuria tvarios mados principu – siūdama tik tokį kiekį, kiek yra užsakyta. Taip pat, jau antrus metus iš eilės, kolekcijos modeliais tampa realios moterys, nesilaikant įprastų mados industrijos diktuojamų stereotipinių standartų.A. Astaitės nuotr.Agnė tiki, kad kiekviena moteris yra graži tokia, kokia ji yra. Tad kiekviena gali tapti jos kolekcijos modeliu. Šįkart naujos kolekcijos fotosesijoje dalyvavo ir dizainerės A. Deveikytės draugės: Sigutė Sapiegaitė ir Raimonda Muniutrė, kurios įveikusios savo baimes, priėmė iššūkį – išbandyti savo jėgas modelių rolėje.
  

Straipsnio autorė: Rasa Vilnienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis