Laisvalaikio apranga – šilta, patogi ir stilinga

„Jaustis patogiai – madinga“, sako vienos kompanijos reklama. Ir iš tiesų, panašu, jog laisvalaikio apranga, tokia kaip marškinėliai, pižama ar sportinis kostiumas seniai nebėra tik “namų podiumui” skirti rūbai. Jau nekalbant apie per pastaruosius metus tiesiog į kosminio populiarumo aukštumas iššovusius džemperius, kuriuos dabar rastume turbūt bet kurio, net ir haute couture, dizainerio kolekcijose.

 

Galima būtų spėlioti, jog laisvalaikio aprangos stiliaus (angl. loungewear style) tendencijas veikiausiai nulėmė besikeičianti visuomenė, jos nauji įpročiai ir noras visur bei visada jaustis patogiai.

 

Panašu, kad įsivyravusias tendencijas dar labiau sustiprino netikėtai visą pasaulį užklupusi pandemija, dėl kurios nemažai žmonių beveik visą laiką ar didžiąją jo dalį leido ar vis dar leidžia namuose, o darbas nuotoliniu būdu iš privačios erdvės tapo kone įprasta realybe. Tokiomis aplinkybėmis koja kojon su patogumu ėmė žengti ir noras atrodyti bei jaustis gražiai – siekiant prablaškyti namų rutiną, pakelti sau nuotaiką, o kartais net ir padidinti darbo produktyvumą.ROBI AGNES
ROBI AGNES
Gamintojo nuotr.


 

Kone populiariausias laisvalaikio drabužis, peržengęs namų ir treniruočių salės ribas, yra dviejų dalių kostiumas, kurio ansamblį dažniausiai sudaro patogus džemperis su ar be kapišono ir prie jo derančios kelnės. Rinktis tikrai yra iš ko: nuo medvilninių ir labiau sportiškų rinkinių iki elegantiškų vilnos (kašmyro, merino ar jų mišinių) kostiumų. Svarbu nepasimesti pasiūlos gausoje ir atrasti geriausią variantą.

 

Tad apie pasirinkimus ir kur juos priderinti pakalbinome Robertą Skiauterytę, lietuvių megztų rūbų prekės ženklo ROBI AGNES kūrėją, kuri šiemet kostiumą iš natūralios merino vilnos pristatė ir savo kūrybos gerbėjams.ROBI AGNES
ROBI AGNES
Gamintojo nuotr.


 

„Tiesą sakant, pirmą vilnos kostiumą nusimezgiau sau, kadangi žiemą nerasdavau tinkamo rūbo šilumai ir gerai nuotaikai palaikyti. Tačiau greitai šį rūbą dėvint pastebėjo kiti, atsirado nemažai užklausų, o vėliau ir užsakymų, tad nusprendėme šiuo praktišku drabužiu papildyti savo mezginių būrį“ – šypsosi Roberta.

 

„Kaip ir kombinezoną, laisvalaikio kostiumą galima priskirti prie vieno rūbo derinių kategorijos, o tai reiškia, kad minimaliomis pastangomis galite atrodyti stilingai ir jaustis patogiai“, – pasakoja Roberta. Anot pašnekovės, kostiumai – puikus pasirinkimas, kai reikia išbėgti iš namų su reikalais, einant sportuoti ar į parduotuvę, jau nekalbant apie jų privalumus keliaujant. Priklausomai nuo kostiumo medžiagos ir dizaino, kai kuriuos jų galima susigundyti apsirengti net ir į darbą.ROBI AGNES
ROBI AGNES
Gamintojo nuotr.


 

Ir nors tokio stiliaus rūbų pasiūla įvairiausia – jeigu tik norite – megzti, siūti kostiumai, ryškios spalvos, siuvinėjimai ir printai, norintiems universalesnio ir ilgaamžiškenio drabužio Roberta rekomenduoja rinktis tiesaus kirpimo, aiškių linijų, vienspalvius derinius, galbūt tik su vienu kitu akcentu, o linkusiems šalti ypač pataria pagalvoti apie vilnonius – jie džiugins ne tik savo patogumu, bet ir šiluma.

 

Paklausta, kaip ir su kuo reikėtų derinti šią laisvalaikio aprangą, kūrėja sako, jog labiausiai pagelbėtų gatvės stiliaus propaguotojai, puikiai inkorporavę tokį stilių į savo kasdienius derinius: “ko gero dauguma kur nors tikrai būsime matę laisvalaikio kostiumo, ilgo rudens palto, kepuraitės ir sportinių batelių derinį. Ir nors dažniausiai derinamas su sportiškesniu apavu, visgi kostiumas taip pat gali virsti kažkuo labiau sofistikuotu. Kodėl gi nepagalvojus apie aukštakulnius ir nesuteikus įvaizdžiui daugiau žavesio ir elegancijos? Ypač šiais laikais, kai pasirinkimus riboja tik vaizduotė”.
 

ROBI AGNES merino vilnos kostiumą ‘Olivia’ rasite https://robi-agnes.com/shop/dresses-suits-and-tops/suit-olivia/

 

 

Užsakymo nr.: PT_65430

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis