Lietuviškus prekės ženklus vienijanti parduotuvė – ir Kaune

Patriotiškumu visais laikais garsėjęs Kaunas įdomių ir unikalių lietuvių kūrėjų gaminių parduotuvę sutiko puikiai.

Lietuviško dizaino namai LOCALS.LT sveikinasi ir Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Prieš kelias savaites oficialų parduotuvės atidarymą nukėlus dėl COVID-19 atvejo, dabar stilinga ir jauki įkurtuvių šventė įvyko – įgavus imunitetą visomis prasmėmis, sklendžiant naujam ilgai kurtam Saugirdo Vaitulionio ir „Natūralių idėjų“ kvapui, besišypsant kitų lietuviškų prekės ženklų įkūrėjams, pagaliau po vienu stogu prisistatantiems ir Laikinojoje sostinėje.

 

„Sostinėje yra daug įvairiausių mažesnių ar didesnių butikų, parduotuvių, kur galima įsigyti lietuviškos produkcijos, mūsų dizainerių kurtų drabužių, aksesuarų. Kaune, palyginti su Vilniumi, to trūko. Iš klientų vis girdėdavome klausimų, kada gi pagaliau atidarysime parduotuvę Kaune, nes pabodo važinėti į sostinę vien dėl mūsų parduotuvių. Taip ir nusprendėme, kad nebėra ko atidėlioti“, – juokiasi lietuviško dizaino namų LOCALS.LT, sutelkusių daugiau nei šimtą vietinių prekės ženklų, įkūrėja Inga Ramonienė.Organizatorių nuotr.Patriotiškumu visais laikais garsėjęs Kaunas įdomių ir unikalių lietuvių kūrėjų gaminių parduotuvę sutiko puikiai. „To ir reikėjo tikėtis“, – pripažįsta jos šeimininkai, kuriuos pirkėjai vis pamalonina sakydami, jog seniai parduotuvės Kaune laukė ir žinojo LOCALS.LT vardą. Taip pat, visada malonu parduotuvėje sutikti ir nieko anksčiau apie ją negirdėjusių svečių, kuriems tai, jog kone visus geriausius Lietuvos dizainerius gali rasti vienoje vietoje, yra malonus atradimas.


Prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ esanti naujoji LOCALS.LT parduotuvė panaši į keturias, jau veikiančias Vilniuje. Jos visos – stilingos, minimalistinės ir savo unikalumu išsiskiriančios iš greitosios mados, tinklinių parduotuvių. Visose penkiose prekybos vietose yra daugiau nei šimtas skirtingų prekės ženklų, o norinčių būti LOCALS.LT – dar daugiau! „Mūsų šalyje išties yra be galo daug talentingų kūrėjų ir mums norisi jiems padėti, parodyti jų kūrybą platesnei auditorijai. Žinoma, šalia to, mes visada darome griežtą atranką, kad galėtume klientams pasiūlyti tik aukščiausios kokybės lietuviškus produktus“, – patikina LOCALS.LT komanda, dirbanti ir su seniai žinomais garsiais ženklais kaip „2ru2ra“, „FUMparFUM“, „Undress“, „unlabel“, „Smells like Spells“, „COOCOOMOS“, „Le SLAP“, „egyboy“ ir begale kitų.Organizatorių nuotr.Vieni naujausių LOCALS.LT šeimos narių – kauniečiai, priemonių grožiui ir namams kūrėjai „Natūralios idėjos“ parduotuvės atidarymo jų mieste metu pristatė ilgai puoselėtą, drauge su Saugirdu Vaitulioniu kurtą aromatą. „Džiaugiamės, kad pagaliau yra tokia vieta, subūrusi vien tik lietuviškus prekės ženklus. Didžiuojamės, būdami LOCALS.LT dalimi ir turėdami galimybę realizuoti savo gaminius, kurie yra natūralus, rankų darbo ir žinoma, pagaminti su meile Lietuvoje“, – sakė bendrovės „Natūralios idėjos“ gamybos vadovė, parfumerė Greta Vaitulionė.

Šiuos produktus, kaip ir daugybę kitų lietuvių kūrėjų gaminių, surasti galite visose LOCALS.LT parduotuvėse.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis