Naujoji D. Paukštytės kolekcija – stilingai miesto moteriai, kuri mėgsta išsiskirti, tačiau vertina patogumą

Diana Paukštytė kurdama 2020–2021 m. rudens ir žiemos kolekciją išliko ištikima savo braižui.

 Naujoje jos kolekcijoje, kaip ir visoje kūryboje, dominuoja minimalizmas, natūralumas, tiesios linijos, tamsios spalvos. Šioje kolekcijoje – kasdien tinkami dėvėti drabužiai, idealiai tinkantys lietuviškiems vėlyvo rudens ir žiemos orams, todėl vyrauja vilna bei medvilnė.


Pasak žinomos dizainerės, sukurti šią kolekciją ją įkvėpė klientės. „Didžiausias mano įkvėpimas ir motyvacijos varikliukas visada buvo ir yra mano nuolatinės klientės, kurios kiekvieną sezoną primena man, kad jau laikas naujienoms”, – sakė žinoma dizainerė, pristačiusi 2020–2021 m. rudens ir žiemos kolekciją.


D. Paukštytės kurti drabužiai turi savitą braižą: sukneles ir marškinius puošia didelės stilingos kišenės, naujausios kolekcijos marškiniai ir švarkai išsiskiria pūstomis rankovėmis, suknelės – originaliomis detalėmis, raukiniais bei nėriniais. Kurdama šią kolekciją dizainerė atsižvelgė ir į naujausias mados tendencijas – dalį drabužių dekoravo odos bei džinso detalėmis.Diana Paukštytė. 2020–2021 m. rudens ir žiemos kolekcija
Diana Paukštytė. 2020–2021 m. rudens ir žiemos kolekcija
Foto Brazzi Production (Tomas Brazinskas)Pati dizainerė itin vertina minimalizmą, kokybę ir daiktų ilgaamžiškumą, todėl jos kuriami drabužiai – skirti ne vienam sezonui, neišeina iš mados, yra lengvai derindami prie anksčiau įsigytų, draugiški aplinkai. D. Paukštytės kūryba skirta stilingai miesto moteriai, mėgstančiai išsiskirti, tačiau vertinančiai patogumą ir minimalizmą.


Fotografuoti naujausią savo kolekciją dizainerė patikėjo žinomam Lietuvos fotografui Tomui Brazinskui (Brazzi Production), kolekciją pristatė modelis Gabrielė Kleizaitė, jos makiažas – vizažo meistrės Kristinos Raulinaitytės. „Seniai norėjau, kad mano kurtus drabužių modelius fotografuotų Tomas Brazinskas, tačiau mes vis prasilenkdavome. Neseniai lankiau jo fotografijos kursus, nes man labai patinka jo stilius ir braižas, užsimezgė draugiškas ryšys, sutapo požiūriai į madą ir grožį, todėl nutarėme bendradarbiauti. Labai džiaugiuosi jo profesionalumu ir galutiniu rezultatu“, – sakė dizainerė.Diana Paukštytė. 2020–2021 m. rudens ir žiemos kolekcija
Diana Paukštytė. 2020–2021 m. rudens ir žiemos kolekcija
Foto Brazzi Production (Tomas Brazinskas)Paklausta, kokiomis nuotaikomis šiuo metu gyvena ir kokių artimiausių planų turi, D. Paukštytė prasitarė, kad su nekantrumu laukia „Mados infekcijos“, nes šiemet, kaip niekada anksčiau, turėjo laiko jai pasiruošti. „Mados infekcijos” metu dizainerė pristatys jos unikalų braižą ir stilių atspindinčią, avangardinę, originaliomis detalėmis išsiskiriančią aukštosios mados kolekciją „Black Drama“.

 

„Džiaugiuosi, kad karantino metu turėjau laiko, noro ir visas galimybes kurti, todėl leidau pasireikšti savo fantazijai ir kūrybai. Jei kurdama kasdienai skirtą 20202021 m. rudens ir žiemos kolekciją galvojau apie savo klientes: apie tai, kad drabužiai gražiai gultų ir moterys su jais patogiai jaustųsi, kad būtų praktiška, patogu, lengvai derinama, tai kurdama „Mados infekcijos” podiumui skirtą kolekciją, aš improvizavau, žaidžiau detalėmis ir svarbiausia –

galėjau pasireikšti kaip menininkė”, - džiaugėsi dizainerė, pasakodama apie naujausią podiumo kolekciją, kurią jau spalio viduryje pristatys „Mados infekcijoje“.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis