Lietuviško dizaino namai ir tarptautinį pripažinimą pelnę street-fashion dizaineriai pristato bendrą projektą

Projekto idėja kilo, atsižvelgiant į šiandieninius įvykius vykstančius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

 Lietuviško dizaino namai LOCALS.LT ir tarptautinį pripažinimą pelnę street-fashion dizaineriai EGYBOY pristato bendrą projektą – limited edition marškinėlių, džemperių bei sėdmaišių kolekciją. EGYBOY Pop-Street stiliaus frazės ir grafika nugulė ant organinės medvilnės drabužių bei unikalaus dizaino sėdmaišių.LOCALS.LT
LOCALS.LT
Prekių ženklo nuotr.Projekto idėja kilo, atsižvelgiant į šiandieninius įvykius vykstančius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. „COVID-19 akivaizdoje turime būti vieningi, likti savo šalyje bei palaikyti vieni kitus – vietinius kūrėjus, gamintojus, visą verslo bendruomenę“ - palaikyti vietinius ragina lietuviško dizaino namų LOCALS.LT įkūrėja Inga Ramonienė.


Tai simbolizuoja ir ant drabužių esantys užrašai: “In Locals We Trust”, “Locals First”, “Pradėk nuo savęs - Locals”, “Local Vibes”, “got locals?”. Šios frazės nugulusios ant marškinėlių ir džemperių kviečia nepamiršti, jog nesvarbu kur tu gyveni, ar tolimiausiame Australijos lopinėlyje, ar egzotinėje Afrikos saloje, ar čia – Lietuvoje, vietinė kultūra, maistas, vietinių kūrėjų gaminiai, vietiniai žmonės yra didžiausia vertybė ir į tai dėmesį turėtų atkreipti kiekvienas.
„Naujausia COOLaboracija – NOT FAKE NEWS! Viskas įvyko labai spontaniškai. Buvo noras praskaidrinti pandemijos pesimistines nuotaikas! To rezultatas – limited edition kolekcija su LOCALS kontekstu. Visiems norime palinkėti būti atviresniems, naivesniems, nebijoti padaryti kažką kvailo, džiaugtis dėl kito, dažniau sugrįžti į laimingo vaiko būseną, pasinerti į fantazines meditacijas. Tikime, kad menas išgelbės pasaulį!“ – šypsosi prekės ženklo EGYBOY dizaineriai.


Kolekcijos pristatymui PLC PANORAMA, šalia LOCALS.LT parduotuvės sukurta stilinga foto erdvė. Ją puošia EGYBOY užrašai, grafiniai piešiniai bei unikalaus dizaino, specialiai šiai kolaboracijai sukurti sėdmaišiai. LOCALS.LT kviečia visus norinčius ir besidominčius lietuviška mada užsukti apžiūrėti naująją kolekciją bei pasidaryti originalią nuotrauką.

Kolaboracijos drabužius įsigyti galima tik LOCALS.LT elektroninėje bei fizinėse parduotuvėse.

 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis