Dizainerė savo kūryba parems Baltarusijos protestuotojus: visi pinigai keliaus į specialų fondą

Dėl savo teisių kovojantiems Baltarusijos piliečiams šiuo metu kaip niekad reikia paramos. Dizainerė Goda Blockytė sugalvojo savitą palaikymo būdą – sukūrė išskirtinio dizaino marškinėlius „We Are With You“ (liet. „Mes su tavimi“). Juos gali įsigyti visi, kurie yra neabejingi įvykiams Baltarusijoje, o visas gautas pelnas už marškinėlius bus paaukotas akcijai „Freedom first. Go, Belarus!”.

Paklausta, kodėl kilo mintis imtis tokios iniciatyvos, jauna dizainerė nedvejodama atsako: „Kiekvieno iš mūsų pilietinė pareiga yra palaikyti savo artimus. Be to, neramumai vyksta visai šalia mūsų – vos už kelių šimtų kilometrų nuo Lietuvos sienos. Kita vertus, man visada rūpėjo socialinės temos, todėl negalėjau likti abejinga. Kritinėse situacijose visi turime prisidėti kaip mokame geriausiai“, – sako G. Blockytė.


Menininkė nesiima „lengvų“ temų. Prieš kelis metus mergina ant drabužių stilizavo sergančiųjų depresija piešinius, siekdama atkreipti dėmesį į šią ligą ir jos augantį mastą. Šįsyk liejamas nekaltų protestuotojų kraujas Baltarusijoje išprovokavo sukurti marškinėlius, kurie skleistų meilę ir empatiją žiaurų smurtą patiriantiems laisvės kovotojams.


„Norėjosi ne tik palaikyti morališkai, bet ir sukurti realią, apčiuopiamą naudą. Tikiu, kad pasitelkus kūrybą, tai galima pasiekti. Kiekvienas įsigydamas marškinėlius už 30 eurų galės būti tikras, kad visas gautas pelnas nuo pardavimų konvertuosis į finansinę paramą nukentėjusiems Baltarusijoje“, – teigia iniciatyvos autorė.


Unikalaus dizaino marškinėlius galima įsigyti „Facebook“ puslapyje stars and violets. 100 proc. gauto pelno nuo kiekvieno pirkinio bus paaukota akcijai „Freedom first. Go, Belarus!”, kuri įsipareigoja surinktą paramą pervesti organizacijai „BY HELP“. Padėti tūkstančiams nuo smurto nukentėjusių baltarusių, kuriems reikalinga medicininė ir visokeriopa pagalba kovoje dėl savo šalies laisvės, galime kiekvienas.Marškinėliai „We Are With You“ (liet. „Mes su tavimi“)
Marškinėliai „We Are With You“ (liet. „Mes su tavimi“)
Pranešimas spaudai


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis