Rugpjūtį Palanga pasitinka su profesionalios mados kūrėjais 

Rugpjūčio 7 – 8 d.d. PALANGOJE Designer Space POP-UP įsikurs daugiau kaip dvidešimt ryškiausių Lietuvos mados kūrėjų, kurie pristatys naujausius savo darbus, bendraus, konsultuos visus norinčius atnaujinti savo stilių. Rengiamės susitikti visi GYVAI, laikydamiesi visų saugumo priemonių legendiniame klube RAMYBĖ.

Jau nuo penktadienio, rugpjūčio 7 d. 11 val. Palangoje, klube RAMYBĖJE rasite daugiau nei dvidešimt Lietuvos dizainerių ir prekės ženklų atstovų. Tai: Egidijus Rainys, Lilija Larionova, FUMparFUm created by Aistis Mickevičius, Indra Dovydėnaitė, Sonata Bylaitė, Aušra Norkutė, Lina Andriukone, Between LAB [Julija Frodina ir Miglė Janušaitė], Supernormal ir Made Heads Turn [Goda Narijauskaitė], Marius Vepšta, Agnes Krasauskas, Lena Nomanova [RUDNĖ], Serge Gandzumian, Aida Milašiūtė [AIMI], NESHKIS, Aistishka ,Who’she, In Progress [Smiltė Udrėnaitė], Oak and Ocean, Mantvydas Lasinskas ir kiti.Egidijus Rainys Boutique dizaineris Egidijus Rainys ištikimas subtiliai prabangai. Jo stende rasite išeigai skirtų suknelių ir klasikinių paltukų, kurie bet kokiam renginyje privers į Jus atsisukti. Šalia – ir ryškiaspalvės, lengvų audinių, plazdančios suknelės, tinkančios bet kokia proga, o kur dar staigmenos ir kūrėjo konsultacija!


Buvom susitikę taip neseniai, o Lilija Larionova fashion paruošė ne tik vasaros kapsulės naujienas, bet ir naujausios rudens/žiemos kolekcijos staigmenas! Lietuviškas ir itališkas linas, šilkas, vilna, atpažįstami ir netikėti kūrėjos siluetai jau ruošiasi atrasti savo naujus namus Jūsų spintoje.


Sonata Jewellery stende rasite įvairiausių meno kūrinių: nuo mažų auskarėlių su perliukais, ilgesnių kabančių auskarų išeigai, apvalių formų su ažūrine grafika pakabukų iki geometrizuotų, aštresnių siluetų, ilgų kaklo papuošalų bei efektingų šviesą gaudančių, dėmesį atkreipiančių auskarų. Taip pat ir paauksuotų sidabro auskarų kaklo papuošalų ir smeigių, ir gamtos formas atkartojančių motyvų: migdolo, kavos pupelės ar apynio spurgos...


Kvapų pasaulyje nepasiklysti ir atrasti savąjį, kaip įprasta, padės FUMparFUM/created by Aistis Mickevičius. Jau kitą penktadienį - trys sodrūs vasariški aromatai - lilac (alyva), neroli (karčiojo citrinmedžio žiedai) ir angelica (šventagaršvė). Patogi 30 ml pakuotė labai tinka į kelionę, o lengvesnė EDP koncentracija - puikus pasirinkimas šiltajam periodui. Be mažosios vasaros kolekcijos, turėsite progos įkvėpti ir kitų A. Mickevičiaus kūrybos stebuklų.


Primename vyrams: kai eisite pro legendinį RAMYBĖS klubą, nesakykit savo moterims: "eik pasižiūrėk, aš čia parūkysiu". Visų pirma - tai nesveika, visų antra, Vepšta design paruošė staigmenų ir jums!! Stilingi, unikalaus siuvinėjimo džemperiai, bomberiai, kelnes ir marškinėliai - vyrui su charizma! O ir moteris čia neliks pamiršta - suknelės, rankinės ir galybė visko!


Lengvai ir jaukiai, - taip trumpai Designer Space galėtų apibūdinti Lina Andriukone minimalistinę šios vasaros kapsulę. Kolekcija susideda išskirtinai tik iš tarpusavyje derančių rūbų. Siekiant maksimaliai padidinti galimų derinių skaičių, universalūs bei ilgaamžiai modeliai derinami su subtiliomis sezoninėmis detalėmis. Paprasta, subtilu ir svarbiausia sąmoninga.


Praėjusį kartą didelio susidomėjimo sulaukusi nauja Serge Gandzumian, official laisvalaikio kolekcija NEW(UN)NORMAL lauks visų vėl. Ši kolekcija – tarsi priešprieša pandemijos primestam gyvenimo būdui. „Akivaizdu, kad daugelis dabar įvestų trumpalaikių priemonių taps įprasta gyvenime dalimi. Dabar, kaip niekad svarbu išsaugoti savitumą, atsigręžti į save, neplaukti pasroviui. Tai ne tik dėvėjimas, tai asmeninė pozicija“, - teigia dizaineris.


Kokybė ir dizaino ilgaamžiškumas visuomet buvo prekės ženklo RUDNÉ dizainerės Lenos Nomanovos misija. "Šiuo metu kaip niekad aktuali žinutė:" mažai yra daugiau ", - įsitikinusi dizainerė, - tad Designer Space Pop • Up | Palanga! pristatoma kolekcija apgalvota taip, kad modelis būtų madingas ne tik šiandien, bet ir rytoj, o kokybė leistų drabužiui ilgai tarnauti".


Designer Space Pop • Up | Palanga! Sutiksite ir Niujorko, Milano, Paryžiaus ir Tokijo mados renginių pamėgtą eksperimentinės mados laboratorija - Julijos Frodinos ir Miglės Janušaitės prekės ženklą Between LAB! Estetika, konceptualumas, profesionalumas, natūralūs audiniai, kūrybiška istorijos interpretacija - tai kertiniai kūrėjų bruožai. Šįkart bus ir staigmenų!


AIMI studija įkūrėja, dizainerė Aida Milašiūtė visa galva pasinėrusi į rudens kolekcijos kūrimą, bet pajūrio svečių pamėgti džemperiai, lengvos suknelės, tik tie rūbai, kuriuos norisi dėvėti kiekvieną dieną ir Aidos šypsena lauks Jūsų legendinėje RAMYBĖJE jau nuo penktadienio ryto.

Čia taip pat turėsite galimybę susitikti su išskirtinės juvelyrikos kūrėju Mantvydu Lasinsku. Savo kūriniuose Mantvydas ieško (ir randa!) spalvos ir formos dermės. LAS MAN jewelry - šiuolaikinis menas, sukurtas senosiomis technologijomis.


Išduosime paslaptį, - ne vienas Designer Space Pop • Up | Palanga! dalyvis jau dėvi kolegų kurtus akinius! Supernormal kuria įdomiausio dizaino šiuolaikinius akinių rėmus iš hipoalerginio ir reguliuojamo bioplastiko ir naudoja tik aukščiausios kokybės lęšius su apsauga nuo UV spindulių, poliarizaciją ir mėlyną šviesą blokuojantį filtrą. Akiniai gali būti pritaikyti ir receptiniams lęšiams. Kartais tingisi ilgai kalbėti, bet norisi išreikšti savo poziciją ar tiesiog pašmaikštauti? Designer Space Pop • Up | Palanga! rasi ir stilingų bei šmaikščių Make Heads Turn ženkliukų! Ir mažiems, ir dideliems - su puikiu humoro jausmu!


Lauksime ir pačių mažiausių, kuriems Dust Bunnies dizainerė Aušra Norkutė paruošė ir jau pamėgtų modelių ir šiek tiek naujienų: lengvai dėvimi ir prižiūrimi, įvairiaspalviai džemperiai su linksmu logotipu, kelnės, suknelės ir net maudymosi kostiumėliai pačioms mažiausioms damoms!


Susiruošėt pasivaikščioti ir nežinote, kur įsimesti telefoną su pinigine? Ne bėda! Prekės ženklas Neshkis jums bus paruošęs lengvutėles, spalvingas kuprines, kompiuterių dėklus ir svarbiausią pajūrio aksesuarą - mažutėlį dėkliuką telefonui ir kitoms smulkmenoms! Tai stilinga Designer Space siūloma „laisvų rankų įranga“.


who’she medžiagų jaukumą ir kokybę atranda tos, kurios jau subrendo klasikai, bet kartkartėmis sugeba pasiduoti romantikai. Tos, kurioms jų rūbas – ne vienadienis įvaizdis ar kaukė, o galimybė likti ir būti savimi.


Jauna dizainerė Smiltė Udrėnaitė ir jos prekės ženklas In Progress, kuris gimė, galvojant apie žmogaus išskirtinumą ir savitumą. Transformuojami drabužiai, kurie kviečia išlaisvinti savo vidinį vaiką ir likti amžinai jaunu ir žaismingu.


Aistė Andrijauskaitė ir jos pristatomas dėvimo meno projektas Aistishka pristato nedidelių gamintojų darbus iš viso pasaulio. Tai vienetiniai taikomojo meno kūriniai, kurie gali papuošti ne tik vitriną ar Jūsų namus, - juos galima dėvėti, avėti, ryšėti… Aistė – pasaulio mados namų atstovė mūsų profesionalaus Lietuvos mados dizaino pop up.


Oak and Ocean – vaikams skirti drabužėliai, sukurti tik iš natūralių medžiagų. Subtilūs modeliai, akį traukiančios spalvos ir printai. Kiekvienas gaminys keliauja į naujus namus medvilniniuose daugkartinio naudojimo maišeliuose.

Taigi, mados mylėtojų laukia daug nuotaikingų Palangoje jau šį savaitgalį! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis