Kaip pasirinkti geriausiai tinkančius seksualius apatinius?

Seksualūs apatiniai – žodžių junginys, kurį tikriausiai yra girdėjusios visos moterys ir, rodos, gerai suprantančios, kas tai yra ir kaip juos reikia dėvėti. Vis dėlto, norint, kad apatiniai idealiai tiktų ir atrodytų erotiškai, reikia šiek tiek daugiau žinių. Kuo seksuali apranga skiriasi nuo įprastų apatinių? Kokie yra skirtingi šios aprangos tipai? Kuris tinkamiausias jūsų figūrai? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus gali padėti sėkmingai pritaikyti apatinuką sau ir atrodyti stulbinamai. Kad išsirinkti būtų kur kas lengviau, dalinamės visa informacija, kurią reikėtų žinoti apie seksualius apatinius.

Kaip pasirinkti seksualius apatinius pagal savo figūros tipą?


Šis klausimas neabejotinai sunkiausias daugeliui moterų. Ne paslaptis, kad kiekviena turi skirtingą figūros tipą – tai smėlio laikrodžio, apversto trikampio, stačiakampio, kriaušės bei obuolio tipai. Kiekvienam tipui galioja skirtingos taisyklės, pagal kurias ir turėtų būti pasirenkami seksualūs apatiniai. Pakalbėkime apie kiekvieną tipą atskirai ir išskirkime pagrindines ypatybes.

 

Smėlio laikrodis


Kadangi smėlio laikrodžio figūra yra pati proporcingiausia iš visų (pečiai ir klubai yra vienodo pločio), jos savininkėms išties pasisekė – jos gali rinktis bet kokius apatinukus, dar labiau pabrėžiančius liauną liemenį ir tobulas proporcijas. Ant jūsų kūno ypač puikiai atrodys prisegami kojinių diržai, bodžiai, korsetai. Taip pat – dviejų dalių apatinių komplektai bei kūno kojinės.


Kriaušės tipo figūra

 

Šis figūros tipas išsiskiria tuo, jog dailiosios lyties atstovių pečiai siauri, o klubai – kur kas platesni. Seksualūs apatiniai internetu ar iš fizinės parduotuvės turėtų padėti palaikyti balansą ir proporcijas ir jokiu būdu jų dar labiau neišryškinti. Taigi, rekomenduojama rinktis apatinius, kurių nėriniai aptemptų krūtinę ir visą viršutinę kūno dalį, tačiau žemiau juosmens kristų lengvomis klostėmis. Ypač tinka drabužėliai, apnuoginantys pečius, atidengiantys krūtinę, su gilia iškirpte.


Stačiakampio tipas


Stačiakampio tipas – tai atletiškas kūno sudėjimas, kuris neturi ryškių linkių. Apatinio trikotažo dizaineriai šiam figūros tipui rekomenduoja rinktis drabužėlius, kurie pabrėžtų liemenį, todėl korsetas – tobuliausias pasirinkimas. Jis vizualiai sukuria linkius ir atrodo itin seksualiai. Taip pat galite rinktis krūtinę pakeliančias liemenėles.


Obuolio tipas


Obuolio tipo moterys turi siaurus klubus, o visa jų viršutinė kūno dalis yra gerokai platesnė už apatinę. Šio tipo atstovėms rekomenduojama paslėpti juosmens liniją ir išryškinti krūtinę. Jums puikiai tiks bodžiai arba satininiai peniuarai, kurie nepriglunda prie liemens, atveria krūtinę. Tai sukurs seksualų, erotišką įvaizdį.


Atraskite individualų savo apatinių stilių


Seksualūs apatiniai tinka visoms be išimties – tereikia pasitikėti savimi ir išsirinkti tai, kas labiausiai atspindėtų jūsų skonį, stilių. Tai galite padaryti keletu paprastų žingsnių. Visų pirma, suraskite nuotraukas, kurios jums vizualiai patrauklios – tai turėtų būti įvairių spalvų, dizainų ir raštų apatinukai, dekoro elementai ir viskas, kas jums gražu.


Surinkusios 40–50 nuotraukų, peržiūrėkite visas ir pamėginkite išskirti detales, kurios kartojasi daugelyje jų. Kokios spalvos, emocija, formos vyrauja? Išrašykite visa tai ant popieriaus lapo. Galiausiai, peržiūrėkite visus žodžius, frazes, kurios kilo peržiūrėjus nuotraukas. Galbūt nuotraukų apibrėžimas toks, kurio net nesitikėjote? Galbūt tai toks stilius, kurio net nemanėte mėgstanti?


Viskas, ką beliko padaryti, tai pagal gautą aprašymą, išgrynintą asmeninį stilių apsipirkti! Eikite į parduotuves, kuriose seksualūs apatiniai jums patinka labiausiai. Rinkdamasi komplektą sau, nepamirškite stiliaus, kurį sukūrėte pagal save ir paėmusi į ranką drabužėlį garsiai paklauskite – ar jis dera prie to, ką sukūriau?


Seksuali apranga – tai pasitikėjimas savimi, moteriškumas, laisvė, seksualumas. Nebijokite būti savimi, nebijokite parodyti savo kūno. Tai didžiausias meno kūrinys, kurį reikia puošti, puoselėti ir mylėti.

Užsakymo nr.: PT_64411

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis