Lietuvio kuriami laikrodžiai sužavėjo tūkstančius žmonių

Jeigu esate išrankūs stiliaus detalėms, veikiausiai jau esate girdėję apie lietuvių prekių ženklo „Tauras Lithuania“ laikrodžius. Kiekviena dizainerių kuriama kolekcija – riboto leidimo, o unikalių aksesuarų paklausa Lietuvoje milžiniška. Kiekvienas, norintis įsigyti naujos kolekcijos laikrodį, iš anksto registruojasi elektroninėje erdvėje, kad galėtų įsigyti pats pirmas. Paprastai kolekcijos išparduodamos vos per keliolika valandų. 

Išskirtinis aksesuaras


Prekių ženklo „Tauras Lithuania“ įkūrėjas Andrius Vaičiūnas laikrodžiais žavisi nuo pat mokyklos laikų. „Laikrodis, priešingai nei kiti aksesuarai, daug pasako apie žmogų. Jis yra savotiškas asmenybės ir stiliaus atspindys. Tiesa, dažnai prabangiai ir unikaliai atrodantys laikrodžiai vidutines pajamas uždirbančiam asmeniui yra tiesiog per brangūs. Norėjome sukurti produktą, kuris būtų vienas unikaliausių rinkoje, o kartu pasiūlyti klientams patį geriausią kainos ir kokybės santykį“, – tikino verslininkas.


„Tauras Lithuania“ įkūrėjas Andrius Vaičiūnas
„Tauras Lithuania“ įkūrėjas Andrius Vaičiūnas
Partnerio archyvas


Pirmoji prekių ženklo „Tauras Lithuania“ laikrodžių kolekcija pasaulį išvydo 2018-aisiais, o šiuo metu jau yra išleistos net 8 riboto leidimo kolekcijos. Ją sukurti prireikia net 4–6 mėnesių, tad darbus tenka planuoti mažiausiai pusmečiui į priekį. Didžiausios sėkmės sulaukė „Baltijos“ kolekcija – ji buvo išparduota vos per 14 valandų.


Kiekvienoje kolekcijoje – vos keli šimtai kruopštaus rankų darbo laikrodžių. „Nuo pat pradžių mūsų tikslas yra kurti tik ekskliuzyvinius bei riboto leidimo produktus. Laikrodis yra išskirtinis aksesuaras, todėl mes pasisakome prieš masinę jų gamybą. Negana to, mūsų kuriami laikrodžiai yra nestandartiniai, unikalūs savo dizainu. Galbūt tai ir padeda mums išsiskirti šioje didelėje konkurencijoje“, – pasakoja A. Vaičiūnas.


Rugpjūtį – naujausia kolekcija


Rugpjūčio 20 d. lietuviai kūrėjai planuoja išleisti naują kolekciją „Laisvė“. Tokį pavadinimą jie, tikina, parinkę ne šiaip sau – laisvė yra svarbiausias dalykas, pamatas kitiems svarbiems mūsų gyvenimo įvykiams ir saviraiškai.


„Tai laikrodžiai, skirti savimi pasitikinčiai moteriai. Jie pabrėžia moters norą būti stipriai ir pastebėtai, o svarbiausia – laisvai. Pasipuošusi niekur nematyto dizaino aksesuaru, ryški asmenybė jausis dar ypatingesnė. „Laisvės“ kolekcijai skyrėme neįprastai daug dėmesio ir laiko. Dizainą pradėjome kurti dar 2020-ųjų sausio mėnesį. Kiekvienas laikrodis yra itin aukštos kokybės, kruopščiai pagamintas, turi produkto autentiškumą patvirtinantį sertifikatą ir net 3-ejų metų garantiją“, – pristatydamas kolekciją kalbėjo A. Vaičiūnas.„Tauras Lithuania“ svetainėje, iki kolekcija bus išleista, užsiregistravę klientai gaus net 30 Eur nuolaidą.


Daugiau informacijos apie kolekcijos „Laisvė“ laikrodžius ir nuolaidą galite rasti tinklalapyje www.tauraslaikrodziai.lt

Užsakymo nr.: PT_64330

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis