Mados butikas burs šiuolaikines moteris, kurios į madą ir stilių žiūri kur kas plačiau

Vasarišką trečiadienio vakarą sostinės senamiestyje vyko moteriškumo ir mados šventė – duris oficialiai atvėrė mados parduotuvė moterims „Glance Concept Store“.

Dviejų merginų įkurtas mados butikas pristato Lietuvoje dar nematytus aukštos kokybės prekinius ženklus iš Skandinavijos, Ispanijos, ir Amerikos. Ši unikalios koncepcijos erdvė sutraukė būrį garsiausių Lietuvos moterų ir stebino vakaro svečius netikėtomis staigmenomis.


Dviejų merginų entuziastinga idėja sukurti moteriškumu spinduliuojančią erdvę pritraukė tokių įžymybių kaip Ieva Stasiulėvičiūtė, modelio Kotrynos Kozlovaitės, mados tinklaraštininkių Simonos Burbaitės ir Gabijos Varnaitės dėmesį.

Naujojo butiko atidarymo šventė – tai tarsi manifestas moteriškumui, kurio metu Vilniaus senamiesčio Lydos gatvę užpildė rožinė spalva. Vakaro svečiai unikaliame gėlių bare galėjo susikurti vasariškas puokštes, o ypatingą vakaro nuotaiką kūrė DJ Aistė Regina muzikos ritmai.„Glance concept store“
„Glance concept store“
V. Černiausko nuotr.Atidarymo metu butiko įkūrėjos neslėpė ambicingų tikslų – sukurti moteris vienijančią unikalią bendruomenę.


„Pristatydamos šią erdvę norėjome sukurti daugiau, negu tiesiog rūbų parduotuvė. Tai yra ne tik apie išskirtinio dizaino drabužius ir aksesuarus, bet ir apie meną, dizainą, gyvenimo būdą. Todėl čia ketiname organizuoti įvairius renginius, seminarus, diskusijas ir burti šiuolaikines moteris, kurios į madą ir stilių žiūri kur kas plačiau. Siekiame paneigti stereotipą, kad noras gražiai atrodyti yra tuštybė – mes kalbame apie laikui nepavaldžius ir kokybiškus drabužius bei visapusišką tobulėjimą“, – atidarymo metu tikino įkūrėjos.


Naujosios mados parduotuvės aplinka taip pat išduoda – tai unikali erdvė išskirtinai moterims. Foteliai su raudonais lūpdažiais, rožiniai šviestuvai ar net rožinė persirengimo kabina – ši spalva dominuoja visose interjero detalėse ir kviečia nepraeiti pro šalį.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis