10 stiliaus patarimų, kuriuos turėtų žinoti kiekviena moteris

Stilius – labai individualus dalykas, vis dėlto egzistuoja keli universalūs patarimai, kuriuos vertėtų žinoti kiekvienai moteriai.

1. Išmanykite savo figūrą


Moteris, kuri žino, kokio stiliaus drabužiai paryškina jos figūros privalumus ir kokie paslepia trūkumus, niekada neįsigis drabužio, kuris jai netinka, taigi visada atrodys nepriekaištingai. Paprasčiausias būdas: nustatyti, kuriam figūros tipui priklausote, o tuomet tiesiog sekti profesionalų patarimais.


Vida Press


2. Investuokite į kokybiškus drabužių audinius


Pigūs, sintetiniai audiniai yra ne tokie malonūs dėvėti, be to, ir atrodo ne taip gerai, kaip kokybiški, natūralūs audiniai. Posakis „Šykštus moka du kartus“ buvo sukurtas ne be pagrindo – investuokite į geros kokybės audinius ir drabužiais džiaugsitės ilgiau, jie gražiau kris, geriau išlaikys formą.


3. Tobulai tinkanti liemenėlė ir kelnaitės yra bet kurio stilingo drabužių derinio pagrindas


Ši taisyklė – sena kaip pasaulis. Net pats prabangiausias drabužis neatrodys gerai, jei iš po jo matysis per mažos liemenėlės ar netinkančių kelnaičių kontūrai. Pasitikėkite apatinių drabužių parduotuvėse dirbančių konsultančių žiniomis: jos padės išsirinkti tokius apatinius, kurie priglunda prie odos ir tampa beveik nematomi. Taip pat nenumokite ranka į formuojančius apatinius.


4. Jau geriau būti per daug pasipuošusiai, nei per mažai


Seniai praėjo laikai, kai aprangos kodas visiems reiškė tą patį. Dabar tas pats kodas vienam gali signalizuoti leidimą pasirodyti mūvint džinsus, o kitam – reikalavimą vilkėti vakarinę aprangą. Prisiminkite, visada labiau išlošite apsirengusi puošniau, nei atvirkščiai.


Vida Press


5. Jei jaučiatės nepatogiai, greičiausiai taip ir atrodote


Visada rinkitės savo dydžio (arba, jei norite, šiek tiek didesnius) drabužius. Per maži, per daug prigludę, ar per daug atviri drabužiai vers jaustis nepatogiai, o tai atsilieps ir jūsų pasitikėjimui savimi. Tokie dalykai iš šalies yra labai pastebimi, tad kad ir koks gražus bebūtų drabužis, prieš jį įsigydama įvertinkite jo patogumą.


6. Turėkite savo uniformą


Nesvarbu, ar esate sukneles mėgstanti romantikė, ar sportiška džinsų mėgėja, spintoje visada turėkite kelis drabužių derinius, kuriuos prireikus galėsite greitai ir net negalvodama apsivilkti. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir pamiršite „neturiu ką apsirengti“ sindromą.


7. Daugiausiai dėmesio savo garderobe skirkite klasikiniams gaminiams


Tokie drabužiai kaip balta palaidinė, tiesios kelnės, gražiai liemenuotas švarkas, juoda suknelė ir mėlyni džinsai yra amžinai madinga klasika, kuri yra bet kurios moters garderobo pagrindas. Investuokite į šiuos drabužius, rinkitės aukštos kokybės gaminius – juos nešioti norėsite ilgą laiką.


8. Nepamirškite naktinių


Dieną vilkite vis kitokius, kokybiškus, stilingus drabužius, o miegui renkatės vis tą pačią seną pižamą? Tokiu atveju greičiausiai reikėtų savęs paklausti, kodėl? Miegodami praleidžiame trečdalį paros, tad verta investuoti į lengvo, natūralaus audinio miego drabužį, kuris bus patogus, stilingas ir leis odai kvėpuoti.


9. Mažiau yra daugiau


Detalėmis perkrautas, ar per daug atviras įvaizdis dažnai atrodo vulgariai, ypač brandesnio amžiaus moterims. Jei vilkite palaidinę, atidengiančią krūtinę, pasistenkite paslėpti savo kojas, ir atvirkščiai – trumpas sijonas turėtų būti dėvimas su uždara palaidine. Taigi svarbiausia yra harmonija ir balansas.


Caroline Issa
Caroline Issa
Vida Press


10. Kad ir ką vilkėtumėte, svarbiausia – pasitikėti savimi


Net stilingiausia apranga nepadės, jei nepasitikite savimi, o tinkami drabužiai gali pakylėti, suteikti naujų jėgų. Tad renkitės tokiais drabužiais, kurie verčia jaustis gerai ir vilkėkite juos išdidžiai – tegu grožis, stilius ir elegancija sklinda ne tik išorės, bet ir iš vidaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis