10 stiliaus patarimų, kurie padės akimirksniu atrodyti lieknesnei

Gudrūs stiliaus žaidimai gali padėti atrodyti lieknesnei, nei esate iš tikrųjų. Strategiškai pasirinktos spalvos, drabužių audiniai bei kirpimai sukurs grakštesnės figūros iliuziją.

NEPAMIRŠKITE DIRŽO


Švarką, paltą ar liemenę diržu juoskite ne vien tik dėl stiliaus, bet ir dėl liekninančio efekto, – rašo harpesbazaar.com. Diržas jokiu būdu neturi būti įsirežęs, jau greičiau lengvai apglėbęs jūsų liemenį, taip jį paryškindamas arba sukurdamas aiškiai išreikšto liemens iliuziją.


Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press


IŠBANDYKITE VERTIKALIUS DRYŽIUS


Tai senas, visų žinomas triukas, tik kažkodėl jis dažnai būna pamirštamas. Vertikalūs dydžiai optiškai ilgina siluetą, verčia atrodyti lieknesne, nei esate iš tikrųjų. Rinkitės dryžuotą palaidinę, sijoną ar rinkitės dryžuotą įvaizdį nuo iki.


Olivia Palermo
Olivia Palermo
Vida Press


DERINKITE JUODĄ IR MĖLYNĄ


Tai ne tik klasikinis derinys, bet ir puikus būdas vizualiai liekninti figūrą. Ne veltui tokį spalvų duetą mielai renkasi elegantiškos moterys.


Ben Grimes
Ben Grimes
Vida Press


RINKITĖS STRATEGIŠKUS KIRPIMUS


Strategiškai, ties liekniausia liemens vieta, iškirpti suknelės šonai, V formos iškirptė ar subtiliai gundantis skeltukas gali puikiai pasitarnauti jūsų figūrai. Tokį pat efektą pasieksite ir pasirinkusi drabužį su išmintingai išdėliotomis spalvinėmis dėmėmis.


Princesė Eugenie
Princesė Eugenie
Vida Press


INVESTUOKITE Į KŪNO SPALVOS BATELIUS


Juos dievina dainininkės, aktorės ir netgi karališkosios šeimos atstovės. Priežastis labai paprasta – tokie bateliai akimirksniu sukuria ilgesnių, lieknesnių kojų iliuziją. Be to, tinka prie bet kurios spalvos drabužių.


Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press


DERINKITE PRIGLUDUSĮ IR LENGVAI KRENTANTĮ SILUETUS


Puikiausia „liekninanti“ suknelė yra prigludusi ties liemeniu, žemiau lengvai krentanti ir besibaigianti ties keliais. Jei norite itin liekninančio efekto, rinkitės tamsiai mėlyną ar juodą suknelę.


Arizona Muse
Arizona Muse
Vida Press


PADEMONSTRUOKITE TAI, KĄ TURITE GRAŽIAUSIO


Kuri jūsų kūno dalis jums pačiai yra pati patraukliausia? Galbūt galite pasigirti ilgu kaklu, grakščiomis rankomis, ar gražia krūtine? Leiskite šiai savo kūno daliai žibėti, o kitas gudriai užmaskuokite.


Helena Bordon
Helena Bordon
Vida Press


RINKITĖS VIENĄ SPALVŲ PALETĘ


Deriniai, sudaryti tik iš vienos spalvų paletės drabužių tinka bet kuriai figūrai. Rinkitės kremo, rusvus, tamsiai mėlynus ar pilkšvus atspalvius, kurkite vienspalvį įvaizdį ir pamatysite, kokį efektą tai padarys jūsų figūrai.


Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press


RINKITĖS KELNES AUKŠTINTU JUOSMENIU


Kelnės aukštintu juosmeniu turi galią transformuoti jūsų kūno proporcijas. Jos vizualiai šiek tiek lieknina liemenį, be to, sukuria ilgesnių kojų iliuziją. Tokį modelį ypač verta išbandyti žemo ūgio moterims.


Jessica Alba
Jessica Alba
Vida Press


DERINKITE ŽEMĘ SIEKIANTĮ PALTĄ


Ilgas paltas yra išties protingas pasirinkimas. Jis ne tik sušildys vėsiomis Lietuviško rudens dienomis, bet ir kurs ilgesnio, lieknesnio silueto įspūdį. Maksimaliam efektui derinkite su aukštakulniais.


Amal Clooney
Amal Clooney
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis