6 mados klaidos, kurių nereikėtų kartoti niekada

(1)

Net jei galvojate, kad esate itin stilinga moteris, gali būti, kad, pati to nesuprasdama, darote vieną iš šių mados klaidų.

Tokie pamokymai, kaip „rankinė turėtų derėti prie batų” ar „kojinės negali būti mūvimos su basutėmis” jau seniai nebėra vertinami rimtai. Juk šiuolaikinė mada švenčia individualumą, o bet kokia taisyklė sukelia norą prieš ją maištauti! Šios mados klaidos nėra tos, kurios nurodo, ką ar kaip reikėtų vilkėti (ar nevilkėti). Jos atkreips dėmesį į tai, ko reikėtų vengti, kad jūsų drabužių spinta būtų tvarkinga ir apgalvota, o garderobas – nepriekaištingai sudėliotas.


Atrinkome šešias mados klaidas, kurių tikrai vertėtų vengti.


Neatsakingas pirkimas


Dabar galima rasti tiek daug informacijos apie atsakingą vartojimą, kad pirkti tik dėl to, kad kažkas yra pigu yra didelė (ir neatsakinga) mados klaida. Akcijos bei išpardavimai sužadina norą pirkti, juk tam jie ir yra vykdomi, bet šis staiga atsiradęs troškimas gali baigtis beverčiu spintos papildymu. Tik pagalvokite, kiek kartų itin pigų drabužį pirkote net nepasimatavusi, neapgalvojusi, ar jis dera su kitais spintoje turimais rūbais? Pamačiusi nukainotą daiktą visuomet pirmiausiai apsvarstykite, ar pirktumėte jį, jei jam galiotų pradinė kaina. Jei kyla abejonių – net negalvokite apie tokio drabužio įsigijimą.


Kitos moters stiliaus kopijavimas


Turbūt ne kartą matėte gatve einančias drauges, atrodančias beveik identiškai. Vis dėlto viena jų atrodo atrodo pasitikinti savimi ir vilkinti savo stiliaus drabužius, o kitai lyg ir kažko trūksta... Tai – savitumas! Nieko blogo įkvėpimo semtis iš aplinkinių: draugių, pažįstamų, kolegų, instagramo influencerių ar įžymybių, bet tiesmukas stiliaus perimimas niekuomet nesuteiks gero rezultato. Geriausiu atveju atrodysite keistai, blogiausiu – kaip klonas. Jei žavitės kitos moters stiliumi, pasinaudokite juo kaip įkvėpimu, imkite kelias detales ir inkorporuodama į savo stilių, paverskite jas savomis.


Prastai parinkti apatiniai


Nėra nieko blogiau, nei net po drabužiais aiškiai matomos kelnaičių ar liemenėlės linijos. Tai ne tik akimirksniu sugadina jūsų stilių, bet ir priverčia atrodyti netvarkingai. Parduotuvėse galima rasti didžiulį pačių įvairiausių liemenėlių ir kelnaičių pasirinkimą, tad kodėl tuo nepasinaudojus? Tinkamai parinkti apatiniai ne tik bus nematomi po drabužiais, bet ir pagražins jūsų figūrą. Jei kyla problemų išsirenkant apatinį trikotažą, nedvejokite ir kreipkitės į profesionalias specializuotų parduotuvių konsultantes – jos ne tik patars, bet ir padės išsirinkti tokius apatinius, kurie leis atrodyti puikiai ir labiau pasitikėti savimi.Vida Press nuotr.


Netvarka spintoje


Tai gali pasirodyti tik smulkmena, bet netvarkinga spinta yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl rytais nerandame apsipirkti, o parduotuvėje įsigyjame tai, ko po to nenešiojame. Jūsų spintoje neturėtų likti vietos netvarkingiems, netinkantiems, purviniems ar suplyšusiems drabužiams. Taip pat atrinkite drabužius, kurie yra per šilti ar per daug ploni einamajam metų laikui – jie turėtų keliauti į tamsų spintos kampą ir ten laukti savo sezono, taip palikdami vietos tiems rūbams, kuriuos tuo metu iš tiesų nešiojate. Galiausiai, surūšiuokite savo spintos turinį taip, kad kiekvienas turimas drabužis būtų aiškiai matomas ir lengvai randamas ir džiaukitės rezultatu!


Per mažas dėmesys batams


Ne visos moterys yra pamišusios dėl batų, kai kurios daug mieliau investuoja į gražius drabužius ar išskirtines rankines. Vis dėlto dėmesys batams yra būtinas. Net jei jums ir atrodo, kad batų niekas nepastebi, tai nereiškia, kad taip yra iš tikrųjų. Prastos kokybės ar mažai prižiūrėta avalynė gali sugadinti net stilingiausią drabužių derinį, tad verta jai skirti bent šiek tiek dėmesio. Geriausias patarimas būtų investuoti į klasikinius puikios kokybės batų modelius, o jei negalite to sau leisti, įsitikinkite, kad savo apavo priežiūrai skiriate visą reikiamą dėmesį.Vida Press nuotr.


Tendencijų vaikymasis


Svarbu žinoti, kas yra madinga, nes būtent taip galima atsirinkti, kas tinka, o kas – ne. Jei nusimanote apie madą, greičiausiai žinote, kad šiais laikais tendencijos keičiasi žaibišku greičiu. Tikrai nevertėtų nustebti, kai madingiausia palaidinė, kurią iš „greitos mados” parduotuvės nusipirkote praėjusią vasarą šiemet jau yra įvardijama kaip beviltiškai nusibodusi ir nebemadinga. Nuolat iš mados ekspertų girdimi patarimai „investuoti į kokybę ir ilgaamžišką dizainą” nėra laužti iš piršto, vaikytis tendencijų yra ne tik neprotinga, bet ir labai brangu. Taigi nedarykite šios klaidos: iš svarbiausiųjų sezono tendencijų atsirinkite tai, kas labiausiai tinka jūsų stiliui ir tokia detale tik papildykite jau suformuotą savo garderobą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis