„Pietro Filipi“ kolekciją įkvėpė šiuolaikinis vyras

Vyrų kolekcija įkūnija naują mados pramonės kryptį. „Ji pabrėžia atsakingą požiūrį į gyvenimą ir drabužius. Kolekciją įkvėpė šiuolaikinis vyras. Jis mėgsta keliauti, yra atviras ilgoms distancijoms, tačiau iš esmės yra nostalgiškas ir mėgsta savo drabužių spintoje turėti organiškus ir paprasto dizaino drabužius“, sako dizaineris Filipas Hieke, kuriam dabartines tendencijas derinant su funkciniais ateities audiniais, tokiais kaip „Coolmax“, pavyko sukurti ilgaamžę kolekciją.
Stilius ir audiniai


Šį sezoną vyrų kolekcijos stilius yra apgalvotai natūralus. Jis kuria ramų kasdienį įvaizdį bei ramią atmosferą.

Naudojame aukštos kokybės išskirtinius itališkos vilnos audinius, kuriuos perkame iš tokių gamintojų kaip „Drago“, „Vitale Barberis“ ir „Trabaldo Togna“, lino audinius, taip pat medžiagas, turinčias funkcinių savybių arba turinčias unikalią istoriją, pavyzdžiui, japoniškas džinsinis audinys, kuris yra pagamintas, remiantis tradicinėmis technologijomis originaliose senovinėse mašinose. Šis audinys išsiskiria jam būdingu raudonu krašteliu ir vaidina pagrindinį vaidmenį „Pietro Filipi“ vyrų kolekcijoje. Kitas vertas išskirtinio dėmesio funkcinis audinys yra „Coolmax“ – jis ne tik patogus, bet ir „kvėpuojantis“ bei puikiai pašalinantis drėgmę.

Nauji Itališko stiliaus kostiumai


Vasariškų vyriškų kostiumų kolekciją atnaujinome nauju itališku siluetu, vėlgi pabrėždami ramų stilių. Šie kostiumai yra šiek tiek laisvesni, ilgesni ir gerokai patogesni, be to juos galite drąsiai derinti su jums patinkančiais kitais aprangos stiliais. Kostiumų audiniai yra gaminami naudojant specialias technologijas, kurios daro juos elastingesnius, kad užtikrintų maksimalų patogumą dėvint.

Aštrios spalvos pagyvina neutralią paletę


Vyrų kolekcijoje gausu ramių žemiškų spalvų, tačiau pagrindiniai kolekcijos atspalviai yra ryškūs terakotos ir kobalto mėlynos, kurie itin gerai dera kartu. Šie spalvų tonai matomi ir ant šilkinių nosinaičių, kurios naudojamos kaip aksesuaras švarko kišenėje, atspaudų, kur jie išsisklaido tarp gėlių motyvų.

Nauji kelnių modeliai


Kolekciją taip pat papildė labai populiarūs nauji kelnių modeliai: vadinamosios „active“ kelnes, kurios iš priekio atrodo kaip „chino“ kelnės, bet turi užsegtas kišenes gale, ir laisvo silueto kelnės, pagamintos iš natūralių audinių. Jos tinkamos dėvėti su laisvalaikio stiliaus švarkais, megztiniais ar polo marškinėliais, tokiu būdu eleganciją galite derinti su patogumu.


Taip pat ši sezoną madingos kelnės surišamos virvele, kurios pagamintos iš medvilnės ir lino mišinio. Tai naujas siluetas dabartinėje kolekcijoje. Šios kelnės gali būti dėvimos atskirai arba kaip kostiumo dalis.


Per pastaruosius kelerius metus „Pietro Filipi“ prekės ženklas su nauja dizainerių komanda kūrė elegantiškus ir greit iš mados „neišeinančius“ modelius, išsiskiriančius savo unikalumu. Drabužiai yra siuvami mažomis serijomis nuo 30 iki 400 vienetų, atsižvelgiant į modelio tipą, o tai klientams garantuoja šiais laikais taip vertinamą išskirtinumą.

https://www.pietro-filipi.com/en/men

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis