Naujoji Dianos Vapsvės kolekcija – skirtingo amžiaus, pomėgių ir kūno sudėjimo moterims

Gilios iškirptės, pūstos rankovės, dangaus kūnus simbolizuojantys raštai, apimtis maskuojančios arba liemelį išryškinančios formos – tai tik dalis naujosios dizainerės Dianos Vapsvės kolekcijos detalių.

„Ją kūriau pagal naują, man prieš tai neišbandytą metodą, o rezultatu likau labai patenkinta. Matyt, jis mane įkvėps vis dažniau“, – su šypsena pasakojo kūrėja, iki šiol inspiracijų kolekcijoms aptikdavusi kasdien supančioje aplinkoje.V. Vapsvos nuotr.Ji dalyvavo mados kostiumų kūrimo seminare, kurį vedė su garsiais pasaulyje mados namais bendradarbiaujanti dizainerė. Būtent ji pasidalino metodais, kuriuos naudodami įkvėpimo ieško garsieji stiliaus korifėjai. Vienas iš jų – idėjų antplūdį išprovokuoti žiūrint į įvairiausias virtualioje erdvėje galimas aptikti nuotraukas.


„Oro balionas ir parašiutas – šių dviejų dangaus puošmenų vaizdas mane tarsi užbūrė. Dviejose nuotraukose „pamačiau“ visą kolekciją – raštus, apimtis, detales“, – pasakojo Diana Vapsvė.V. Vapsvos nuotr.Kūrėja kaip visada universali – daugiau nei pusšimtyje kolekciją sudarančių modelių sau patinkančius ras skirtingo amžiaus, pomėgių ir kūno sudėjimo moterys. Pasidžiaugti kuo turės ir mados tendencijų sekėjos – kai kurie drabužiai bus šiais metais aktualiausių spalvų: citrininės bei apelsinų.


„Kai žiūriu į naujausius savo kūrinius, apima laisvės ir didybės pojūtis. Toks, kuris ragina nesustoti, ieškoti naujų galimybių, neįprastų erdvių. Toks, kuris įkvepia atsiverti ir džiaugtis gyvenimu. Ir visiškai nesvarbu, kokie iššūkiai mūsų laukia – pasitikėdami savimi galime nustebinti pasaulį“, – sakė D. Vapsvė.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis