Naktinukų kolekciją pristatanti Erika Vitulskienė: „Seksualios ir gundančios norime būti visos!“

„Erikos Vitulskienės mados namų“ įkūrėja, Erika Vitulskienė artėjant šv. Valentino dienai pristatė plius dydžio moteriškų naktinukų kolekciją.

„Ogmios mieste“ mados namus atidariusi operos solisto žmona atvirai sako, jog sukurti šiuos naktinukus ją įkvėpė ir paskatino pačios klientės.


„Merginoms, kurioms sunku rasti sau tinkamo dydžio drabužių – suknelių, palaidinių ar kelnių, lygiai taip pat sunku rasti ir tinkamų apatinių. O juk seksualios ir gundančios norime būti visos! Natūralu, klientės tiesiog pradėjo manęs prašyti, kad sukurčiau ne tik viršutinius drabužius, bet ir apatinius. Apie apatinius dar galvoju, o štai mano kurtų naktinukų jau galima įsigyti“, – šypsosi E. Vitulskienė.E. Vitulskienės kolekcija
E. Vitulskienės kolekcija
K. Rybelytės nuotr.Erikai, kaip ir daugeliui moterų, apatiniai – labai svarbi garderobo dalis, kurią dažnai atnaujina.


„Tai mano slaptas ginklas, kuriam niekada negailiu pinigų. Apatiniai, o ypač naktiniai, kuriuos vilkėdamos vakare meiliai priglundame prie mylimųjų, mums visoms gali būti ne šiaip drabužis, o įkvėpimo, pasitikėjimo ir aistros šaltinis. Nes tik tuomet, kai moteris jaučiasi graži, jaučiasi geidžiama ir laiminga“.


Žinomai moteriai patinka paslaptingi, nėriniuoti naktinukai, kurie palieka šiek tiek intrigos ir paslapties. Rinkdamasi naktinukus, ji pirmiausia atkreipia dėmesį į jų kokybę.E. Vitulskienės kolekcija
E. Vitulskienės kolekcija
K. Rybelytės nuotr.„Svarbu, kad būtų iš kokybiškos medžiagos, gerai pasiūti. Labai mėgstu mėlynus, juodus ar bordo spalvos. Vilkėdama kokybiškus, žaismingai seksualius, ne itin atvirus naktinukus, žavinga jaučiuosi ne tik naktį, bet ir ryte su vyru gerdama kavą“.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis