Stilingai žiemai – šaltojo sezono rankinės

2019-2020 metų žiemos kolekcijos rankinių modeliai skirti mėgautis Kalėdų šventėmis ir pasitikti naujuosius metus be skrupulų stilingai.

„Ši žiemos rankinių kolekcija diktuoja drąsą ir ryžtą rinktis, bei siekia atskleisti kiekvienos moters asmenybę ar netgi keletą asmenybių, taip, kaip nori ji pati”, – apie naująją šaltojo sezono rankinių kolekciją pasakoja lietuviško mados prekės ženklo „kARTu” kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė.


Pripažintas ne tik Europos šalyse bet ir už jos ribų prekinis ženklas skelbia stilingas žiemos sezono naujienas ir siekia įkvėpti moteris didžiuotis savo asmenybės unikalumu bei pamiršti stereotipus kuriant šventinius sezono įvaizdžius.I. Rudžionytės nuotr.„Kalėdų laikotarpis – išties ypatingas laikas ir mano pačios kasmet labai laukiamas, tačiau prieš kuriant šią kolekciją daug mąsčiau, kaip lengva tuo laiku save pamesti, išdalinti kitiems”, – pasakoja I. Jasinskė.


Ingrida primena, kad kiekviena kolekcija ji norinti perteikti tam tikrą žinutę, o būtent šios idėja – suteikti moterims pasitikėjimo savimi ir inspiruoti individualumo puoselėjimą tiek asmeniniame stiliuje, tiek gyvenimo visumoje.


„Šventinis laikotarpis mus labai įpareigoja. Bet juk tiesa ta, kad dar labiau save įpareigojame mes pačios – nepriekaištingai papuošti namus, ruošti skaniausius patiekalus, pasirūpinti dovanomis ir šventiniais atributais, o kur dar puikiai atrodyti. Visa tai tapo tarsi savaime suprantamos užduotys kiekvienai. Tačiau aš noriu kurti tokį šventinį scenarijų, kuriuo mėgausiuosi. Kviečiu visas moteris atrasti tą malonumą švęsti be streso ar išankstinių nuostatų, džiaugtis savimi bei savo artimaisiais kuriant tradicijas, kurios malonios jums”, – šypsosi I. Jasinskė.I. Rudžionytės nuotr.Būtent tokie ir 2019-2020 metų žiemos kolekcijos rankinių modeliai, kuriuos atskleidžia naujausios fotosesijos kadrai – skirti mėgautis Kalėdų šventėmis ir pasitikti naujuosius metus be skrupulų stilingai. Kaip sako kūrybos vadovė, juk visų mūsų šventės tokios skirtingos: „Daugelio tradiciškai šeimos rate, tačiau kitų – galbūt nuotykių kupinoje ilgoje kelionėje, toli nuo namų, ar susiklosčius tam tikroms aplinkybėms – darbe. Būtent todėl šventinio sezono kolekcijos modeliai tokie skirtingi ir įvairiapusiški.”


Kolekcijoje pristatoma maža žaisminga šventinė delninė, talpi minimalistinio silueto kuprinė, elegantiška, ant peties nešiojama bei tvirta aiškaus silueto rankinės. Kaip sako I. Jasinskė, šventinį įvaizdį susikurti galite bet kur ir bet kada.I. Rudžionytės nuotr.„Tai tikrai nebūtinai tik blizgučiai ar raudoni akcentai, kaip daugelis mūsų esame įpratę. Šventinis žiemos įvaizdis bėgant laikui įgavo daug platesnę reikšmę, tad kiekviena mūsų galime jį interpretuoti savaip ir eksperimentuoti. Svarbiausia į visa tai žiūrėti be jokių išankstinių nusistatymų ir galiausiai, tiesiog savame „kailyje” jaustis puikiai”, – akcentuoja I. Jasinskė.


Stilingai žiemai prekinis ženklas interpretuoja net keletą modernia klasika alsuojančių įvaizdžių, ragina nepamiršti charakteringų aksesuarų ir primena, kad pasirinkus tinkamą rankinę bet kuris kasdieniškas įvaizdis gali tapti puošnus, šventinis ar netgi tinkamas vakarėliui.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis